Kalendář

<  Leden 2019  >
31. Pondělí 1. Úterý 2. Středa 3. Čtvrtek 4. Pátek 5. Sobota 6. Neděle
       
7. Pondělí 8. Úterý 9. Středa10. Čtvrtek11. Pátek12. Sobota13. Neděle
   

A3 RAPSODIE PRO VIOLONCELLO

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

A3 RAPSODIE PRO VIOLONCELLO

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

Claude Debussy: Preludium k Faunovu odpoledni
Ernest Bloch: Schelomo, Hebrejská rapsodie pro violoncello a orchestr
Bohuslav Martinů: Symfonie č. 4, H 305

Sólista: Petr Nouzovský, violoncello
FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ
Dirigent: Leoš Svárovský

   
14. Pondělí15. Úterý16. Středa17. Čtvrtek18. Pátek19. Sobota20. Neděle
  

NA PLESE RAKOUSKA-UHERSKA

Kongresové centrum Zlín

19.00

NA PLESE RAKOUSKA-UHERSKA

Kongresové centrum Zlín

19.00

Antonín Dvořák, Leoš Janáček, Pietro Mascagni, Bedřich Smetana, Johann Strauss, Fryderyk Chopin, Amilcare Ponchielli

Taneční soubor Hradišťan, umělecká vedoucí: Ladislava Košíková
FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ
Dirigent: Jiří Štrunc

C4 NA PLESE RAKOUSKA-UHERSKA

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

C4 NA PLESE RAKOUSKA-UHERSKA

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

Antonín Dvořák, Leoš Janáček, Pietro Mascagni, Bedřich Smetana, Johann Strauss, Fryderyk Chopin, Amilcare Ponchielli

Taneční soubor Hradišťan, umělecká vedoucí: Ladislava Košíková
FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ
Dirigent: Stanislav Vavřínek

   
21. Pondělí22. Úterý23. Středa24. Čtvrtek25. Pátek26. Sobota27. Neděle
   

B3 SVĚTOVÁ PREMIÉRA

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

B3 SVĚTOVÁ PREMIÉRA

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

Povídání o hudbě 18.15 – Malý sál

Petr Wajsar: SVĚTOVÁ PREMIÉRA
Wolfgang Amadeus Mozart: Koncert pro klarinet a orchestr A dur, K 622
Igor Stravinskij: Petruška, orchestrální suita

Sólistka: Ludmila Peterková, klarinet
FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ
Dirigent: Tomáš Brauner

   
28. Pondělí29. Úterý30. Středa31. Čtvrtek 1. Pátek 2. Sobota 3. Neděle
 

K2 KLAVÍRNÍ RECITÁL

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

K2 KLAVÍRNÍ RECITÁL

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

Leoš Janáček: Sonáta 1. X. 1905
Antonín Dvořák: Humoresky, op. 101 (č. 1 es moll, č. 5 a moll, č. 7 Ges dur)
Bedřich Smetana: Macbeth a čarodějnice
Johannes Brahms: Čtyři kusy op. 119
Fryderyk Chopin: Nocturno c moll, op. 48, č. 1
Claude Debussy: Pour le piano
Claude Debussy: Ostrov radosti

Slávka Vernerová-Pěchočová, klavír