Kalendář

<  Únor 2019  >
28. Pondělí29. Úterý30. Středa31. Čtvrtek 1. Pátek 2. Sobota 3. Neděle
 

K2 KLAVÍRNÍ RECITÁL

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

K2 KLAVÍRNÍ RECITÁL

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

Leoš Janáček: Sonáta 1. X. 1905
Antonín Dvořák: Humoresky, op. 101 (č. 1 es moll, č. 5 a moll, č. 7 Ges dur)
Bedřich Smetana: Macbeth a čarodějnice
Johannes Brahms: Čtyři kusy op. 119
Fryderyk Chopin: Nocturno c moll, op. 48, č. 1
Claude Debussy: Pour le piano
Claude Debussy: Ostrov radosti

Slávka Vernerová-Pěchočová, klavír

ROCKSYMPHONY 2

Tatran, Ostrava

20.00

ROCKSYMPHONY 2

Tatran, Ostrava

20.00

AC/DC, Alice Cooper, Black Sabbath, Deep Purple, Europe, Guns n´Roses, Halloween, Iron Maiden, Judas Priest, Manowar, Metallica, Nazareth, Scorpions,

Marta Jandová, zpěv
Václav Noid Bárta, zpěv

David Uher, elektrická kytara
Karel Pevný, baskytara
Hanz Sedlář, bicí
FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ
Dirigent: Viktor Kozánek




 

ROCKSYMPHONY 2

Zoner BOBYHALL, Brno

20.00

ROCKSYMPHONY 2

Zoner BOBYHALL, Brno

20.00

AC/DC, Alice Cooper, Black Sabbath, Deep Purple, Europe, Guns n´Roses, Halloween, Iron Maiden, Judas Priest, Manowar, Metallica, Nazareth, Scorpions,

Marta Jandová, zpěv
Václav Noid Bárta, zpěv

David Uher, elektrická kytara
Karel Pevný, baskytara
Hanz Sedlář, bicí
FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ
Dirigent: Viktor Kozánek




 

  

ROCKSYMPHONY 2

Hala Královka, Praha

19.30

ROCKSYMPHONY 2

Hala Královka, Praha

19.30

AC/DC, Alice Cooper, Black Sabbath, Deep Purple, Europe, Guns n´Roses, Halloween, Iron Maiden, Judas Priest, Manowar, Metallica, Nazareth, Scorpions,

Marta Jandová, zpěv
Václav Noid Bárta, zpěv

David Uher, elektrická kytara
Karel Pevný, baskytara
Hanz Sedlář, bicí
FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ
Dirigent: Viktor Kozánek




 

4. Pondělí 5. Úterý 6. Středa 7. Čtvrtek 8. Pátek 9. Sobota10. Neděle
  

MOVIE NIGHT

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

MOVIE NIGHT

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

Star Wars, Tenkrát na západě, Sedm statečných, Piráti z Karibiku, Pán prstenů, Indiana Jones, Harry Potter, Gladiátor

FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ
dirigent: Tomáš Brauner

C5 MOVIE NIGHT

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

C5 MOVIE NIGHT

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

Star Wars, Tenkrát na Západě, Sedm statečných, Piráti z Karibiku, Pán prstenů, Indiana Jones, Harry Potter, Gladiátor

FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ
Tomáš Brauner, dirigent

   
11. Pondělí12. Úterý13. Středa14. Čtvrtek15. Pátek16. Sobota17. Neděle
   

B4 VELCÍ SYMFONIKOVÉ

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

B4 VELCÍ SYMFONIKOVÉ

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

Ludwig van Beethoven: Trojkoncert pro klavír, housle, violoncello a orchestr C dur, op. 56
Dmitrij Šostakovič: Symfonie č. 10 e moll, op. 93

Sólisté:
Park Ki-ri, housle
Lee Hoo-seong, violoncello
Ei-Eun Shin, klavír
FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ
Dirigent: Tomáš Brauner

   
18. Pondělí19. Úterý20. Středa21. Čtvrtek22. Pátek23. Sobota24. Neděle
  

VTEŘINY KŘEHKÉ

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

VTEŘINY KŘEHKÉ

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

Hradišťan a Filharmonie Bohuslava Matinů

Společný program Hradišťanu a Filharmonie Bohuslava Martinů je kromě jiného věnován také dárcům krve, kteří svými životními postoji naplňují smysl nám svěřeného času – láskou dávají novou naději druhým... A za to se sluší poděkovat.

„Poděkujme jak děti za jablko
za vše co bývalo a znovu kdysi bude..."

Jiří Pavlica & Hradišťan
FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ
dirigent: Stanislav Vavřínek

C6 VTEŘINY KŘEHKÉ

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

C6 VTEŘINY KŘEHKÉ

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

JIŘÍ PAVLICA & HRADIŠŤAN
FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ
Dirigent: Stanislav Vavřínek

„Jdu já, jdeš ty, všichni jdem
po cestách rozličných
po cestě sobě vlastní
je život hrou a někdy básní ..."

 

Great Voices: Piotr Beczala

Wiener Konzerthaus, Vídeň

19.30

Great Voices: Piotr Beczala

Wiener Konzerthaus, Vídeň

19.30

Bohuslav Martinů Philharmonic Orchestra

Piotr Beczałatenor

Florian Krumpöckdirigent

 
25. Pondělí26. Úterý27. Středa28. Čtvrtek 1. Pátek 2. Sobota 3. Neděle
 

F2 RUSKÝ VEČER

Kongresové centrum - Malý sál

19:00 hod.

F2 RUSKÝ VEČER

Kongresové centrum - Malý sál

19:00 hod.

Sergej Prokofjev: Suita z baletu Romeo a Julie
Aram Chačaturjan: Sonáta pro violu sólo
Igor Stravinskij: Elegie pro violu
Dmitrij Šostakovič: Sonáta pro violu a klavír, op.147

Pavel Březík, viola
Martina Mergentalová, klavír