Talentinum 2018


Mezinárodní festival mladých koncertních umělců Talentinum je hudebním setkáním mladých sólistů a dirigentů s profesionálním orchestrem, který se koná od roku 1972 a každé dva roky v jarních měsících obohacuje kulturní život města Zlína i Filharmonie Bohuslava Martinů. Festival si klade za cíl pomáhat sólistům a dirigentům v začátcích jejich umělecké kariéry, dává interpretům možnost zahrát si s velkým symfonickým tělesem.
Nadcházející již 24. ročník chce vybraným účastníkům napomoci i větší publicitou. Interpreti budou vystupovat v rámci abonentních koncertů Filharmonie Bohuslava Martinů v dubnu a květnu 2018 a budou uvedeni v programové publikaci naší filharmonie i významných českých hudebních časopisech.


Vyzýváme tedy mladé sólisty do pětadvaceti let (u dirigentů do třiceti let), kteří se chtějí účastnit dalšího ročníku Talentina 2018, aby zaslali své přihlášky (s uměleckým životopisem, programovým návrhem a zvukovou nahrávkou) do 30. listopadu 2016. Písemné vyrozumění o účasti obdrží všichni přihlášení do konce měsíce března 2017. 

Přihlášky zasílejte na adresu:

Mgr. Jindra Keferová, dramaturg FBM
tel: 577 005 735, 603 532 517

e-mail: dramaturg@filharmonie-zlin.cz

 

Přihláška on-line: 

  

Antispam

Nahoru