Kalendář

<  Prosinec 2018  >
26. Pondělí27. Úterý28. Středa29. Čtvrtek30. Pátek 1. Sobota 2. Neděle
 

A2 KBS SYMPHONY ORCHESTRA

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

A2 KBS SYMPHONY ORCHESTRA

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

Antonín Dvořák: Karneval, op. 92, předehra
Sergej Rachmaninov: Koncert pro klavír a orchestr č. 3 d moll, op. 30
Petr Iljič Čajkovskij: Symfonie č. 5 e moll, op. 64

Yekwon Sunwoo, klavír
KBS SYMPHONY ORCHESTRA
Yoel Levi, dirigent

     
3. Pondělí 4. Úterý 5. Středa 6. Čtvrtek 7. Pátek 8. Sobota 9. Neděle
  

ŠTEFAN MARGITA - XMAS GALA

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

ŠTEFAN MARGITA - XMAS GALA

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

Petr Iljič Čajkovskij, Ciro Dammicco, Jester Hairston, James Chadwick, Wolfgang Amadeus Mozart, Joaquín Rodrigo, Franz Schubert, Pietro Yon

Štefan Margita, tenor
Kateřina Kněžíková, soprán
Jiří Brückler, baryton

MORAVSKÉ DĚTI – HOLEŠOVSKÝ DĚTSKÝ SBOR, sbormistryně Lenka Polášková
FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ
Dirigent: Robert Jindra

C3 ŠTEFAN MARGITA - XMAS GALA

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

C3 ŠTEFAN MARGITA - XMAS GALA

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

Petr Iljič Čajkovskij, Ciro Dammicco, Jester Hairston, James Chadwick, Wolfgang Amadeus Mozart, Joaquín Rodrigo, Franz Schubert, Pietro Yon

Štefan Margita, tenor
Kateřina Kněžíková, soprán
Jiří Brückler, baryton

MORAVSKÉ DĚTI – HOLEŠOVSKÝ DĚTSKÝ SBOR, sbormistryně: Lenka Polášková
FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ
Dirigent: Robert Jindra

  

Štefan Margita - XMAS GALA

Sono centrum, Brno

19.00

Štefan Margita - XMAS GALA

Sono centrum, Brno

19.00

10. Pondělí11. Úterý12. Středa13. Čtvrtek14. Pátek15. Sobota16. Neděle

Čechomor "Proměny"

Kongresové centrum Zlín

19.00

Čechomor "Proměny"

Kongresové centrum Zlín

19.00

    

Lucie Bílá a Filharmonie Bohuslava Martinů

Třinec, WERK ARENA

19.00

 
17. Pondělí18. Úterý19. Středa20. Čtvrtek21. Pátek22. Sobota23. Neděle

CHARITATIVNÍ KONCERT

kostel Panny Marie Pomocnice křesťanů, Zlín - Jižní Svahy

18.00

CHARITATIVNÍ KONCERT

kostel Panny Marie Pomocnice křesťanů, Zlín - Jižní Svahy

18.00

koncert se koná ve spolupráci s ROTARY KLUB ZLÍN

J. SUK: Meditace na staročeský chorál „Svatý Václave“
A. DVOŘÁK: Česká suita, op. 39
A. DVOŘÁK: Biblické písně, op. 99


LUKÁŠ BAŘÁK
, basbaryton
FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ
JIŘÍ HABART, dirigent

Lucie Bílá a Filharmonie Bohuslava Martinů

Kongresové centrum Zlín

19.00 hod.

Lucie Bílá a Filharmonie Bohuslava Martinů

Kongresové centrum Zlín

19.00 hod.

BÍLÉ VÁNOCE LUCIE BÍLÉ II

  

VÁNOČNÍ KONCERT

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

VÁNOČNÍ KONCERT

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

E. Angerer: Kindersinfonie
W. A. Mozart: Eine kleine Nachtmusik, KV 525
J. J. Ryba: Česká mše vánoční

 

Marta Reichelová, soprán
Václava Krejčí Housková, alt
Ondřej Koplík, tenor
Jan Šťáva, bas

 

Moravský komorní sbor Ostrava, Jiří Šimáček, sbormistr
FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ
Debashish Chaudhuri, dirigent

  
24. Pondělí25. Úterý26. Středa27. Čtvrtek28. Pátek29. Sobota30. Neděle
       
31. Pondělí 1. Úterý 2. Středa 3. Čtvrtek 4. Pátek 5. Sobota 6. Neděle
       
Nahoru