B

Čt, 3. 12. 2020, 19:00 hod.

C3 BROADWAY MEETS BROADWAY - přesun

Místo konání: Kongresové centrum Zlín  Pořadatel: Filharmonie Bohuslava Martinů, o.p.s.  Vstupné: 490,- 420,- 360,-

Koncert se přesouvá do sezony 2021/2022, vstupenky a rezervace zůstávají v platnosti.

 

SETKÁNÍ MUZIKÁLOVÝCH HVĚZD Z NEWYORSKÉ BROADWAYE
A PRAŽSKÉHO DIVADLA BROADWAY

písně ze slavných muzikálů
My Fair Lady / Fantom opery / Dracula / Bídníci / Mamma Mia ad.

 

LAKISHA JONES, zpěv
MICHAELA GEMROTOVÁ, zpěv
GARY MAUER, zpěv
JAN KŘÍŽ, zpěv

FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ
LARRY BLANK, dirigent


Broadway Meets Broadway je název projektu, v rámci něhož se na pódiu Kongresového centra společně představí zpěváci ze slavné newyorské Broadwaye a pražského Divadla Broadway. Setkání interpretů, kteří se prosadili na domácích či světových muzikálových prknech, bude ukázkou toho nejlepšího, co kdy bylo v rámci tohoto hudebního žánru vytvořeno. V průběhu večera zazní písně kupříkladu z muzikálu Fantom opery, Dracula, Mamma Mia, Chicago, My Fair Lady, Čaroděj ze země Oz a mnoha dalších.

V pozici sólistů se zlínskému publiku představí osobnosti broadwayské i domácí muzikálové scény. LaKisha Jones je někdejší finalistkou prestižní americké soutěže American Idol a díky tomuto úspěchu dostala kupříkladu nabídku na účinkování v newyorském provedení muzikálu The Color Purple. Gary Mauer je hvězdou amerických muzikálových divadel, o čemž svědčí například jeho účinkování v hitech jako Fantom opery, Show Boat, Jesus Christ Superstar, West Side Story nebo Sweeney Todd.

Michaela Gemrotová je úspěšnou operní i muzikálovou zpěvačkou, účinkovala v muzikálech Tarzan, Angelika, Muž se železnou maskou, Casanova, Evita nebo Fantom opery. Dvojnásobný držitel Ceny Thálie Jan Kříž, jenž je opakovaně označován za jednoho z nejvýraznějších talentů české muzikálové scény, ztvárnil hlavní role například v muzikálech Pomáda, Robin Hood, Mefisto, Mauglí, Osmý světadíl, Děti ráje, Johanka z Arku, Touha, Kladivo na čarodějnice nebo Jack Rozparovač.

Orchestr zlínské filharmonie bude řídit americký dirigent Larry Blank.

 

Abonentní cyklus C je vyprodán stávajícími předplatiteli.

O zážitek z těchto koncertů však nemusíte přijít. Téměř každý koncert cyklu je reprízován a již nyní si můžete zakoupit vstupenky na tyto mimořádné koncerty.

Od 3.8.2020 se budou na pokladně FBM prodávat přístavky ke koncertům cyklu C.

 

Kongresové centrum Zlín

  • Ulice: nám. T.G. Masaryka 5556
  • Město: Zlín
  • PSČ: 760 01
  • Stát: Česká republika

Filharmonie Bohuslava Martinů, o.p.s.

  • Ulice: nám. T.G. Masaryka 5556
  • Město: Zlín
  • PSČ: 760 01
  • Stát: Česká republika