Čt, 2. 7. 2020, 19.30 hod.

AG FLEK - náhradní termín z 15. a 17. 4. 2020

Místo konání: Kongresové centrum Zlín  

Zakoupené vstupenky a vytvořené rezervace zůstavají v platnosti.

Majitelé vstupenek z 15. 4. 2020 budou usazováni na místa uvaděčkami. 

 

Vítr Safián, Dohrála hudba, Akvarel, Podnohama Zem, Před sedmou večer, Chmýří, Na kopci, Poslední přání, Carpe diem ad.

AG FLEK
FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ
TOMÁŠ BRAUNER, dirigent

 

Na dramaturgii koncertu a aranžmá pro symfonický orchestr se podíleli aranžéři Tomáš ILLE a Marcel KOZÁNEK ve spolupráci s Ivo VIKTORINEM a kapelou AG Flek.

 


Původem zlínská skupina AG Flek je legendárním hudebním uskupením, kterému se v 80. letech podařilo položit silné základy českého folk–rocku. Kapela vznikla roku 1977 a zejména díky své několikanásobné účasti na prestižním festivalu Porta si brzy získala přízeň mnoha posluchačů napříč věkovými skupinami. V průběhu své více než čtyřicetileté historie AG Flek realizoval nesčetné množství koncertů a vydal několik hudebních alb, jako např. Blázni umírají nadvakrát, Dohrála hudba či Tramtárie. V loňském roce pak do jejich diskografie přibylo zcela nové album Podnohama Zem, které získalo nominaci na prestižní Cenu Anděl.

Po loňské úspěšné spolupráci s Jihočeskou komorní filharmonií nyní AG Flek uvede svůj program za doprovodu Filharmonie Bohuslava Martinů. Zazní výběr z bohatého repertoáru této slavné kapely, jejíž nezaměnitelnou tvář formovaly takové osobnosti, jako Ivo Viktorin, Karel Markytán, Blanka Táborská, Josef Šobáň či David Velčovský. Dirigentské taktovky se zhostí Tomáš Brauner.

Kongresové centrum Zlín

  • Ulice: nám. T.G. Masaryka 5556
  • Město: Zlín
  • PSČ: 760 01
  • Stát: Česká republika