Kalendář

<  Červen 2019  >
27. Pondělí28. Úterý29. Středa30. Čtvrtek31. Pátek 1. Sobota 2. Neděle
    

SVÁTKY HUDBY S VÁCLAVEM HUDEČKEM

Zámek Třebíč

19.00 hod.

SVÁTKY HUDBY S VÁCLAVEM HUDEČKEM

Zámek Třebíč

19.00 hod.

Petr Berger, tenor
Eliška Zajícová, mezzosoprán
Michaela Katráková, soprán
FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ

Tomáš Brauner, dirigent

ČEŠI PRO SRÍ LANKU

Hotel Hilton Praha

19.00 hod.

ČEŠI PRO SRÍ LANKU

Hotel Hilton Praha

19.00 hod.

PROGRAM: 
Hymna České republiky
Hymna Srí Lanky
Edward Elgar: Nimrod
Antonín Dvořák: Biblické písně
Ludwig van Beethoven: Symfonie č. 7 A dur
Benefiční aukce

Markéta Cukrová, mezzosoprán
FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ

 
3. Pondělí 4. Úterý 5. Středa 6. Čtvrtek 7. Pátek 8. Sobota 9. Neděle
   

A7 BEETHOVENOVA DEVÁTÁ

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

A7 BEETHOVENOVA DEVÁTÁ

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

Ludwig van Beethoven: Symfonie č. 9 d moll, op. 125 „Chorální"

Sólisté:
Tereza Mátlová, soprán
Jana Hrochová, alt
Tomáš Černý, tenor
Martin Gurbaľ, bas

ČESKÝ FILHARMONICKÝ SBOR BRNO
Sbormistr: Petr Fiala
FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ
Dirigent: Leoš Svárovský

FBM v Šumperku

Dům kultury Šumperk

20.00 hod.

FBM v Šumperku

Dům kultury Šumperk

20.00 hod.

Ludwig van Beethoven: Symfonie č. 9 d moll, op. 125 „Chorální"

Sólisté:
Tereza Mátlová, soprán
Jana Hrochová, alt
Tomáš Černý, tenor
Martin Gurbaľ, bas

ČESKÝ FILHARMONICKÝ SBOR BRNO
Sbormistr: Petr Fiala
FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ
Dirigent: Leoš Svárovský

MALÍ VELCÍ FILHARMONICI

Skleník Květné zahrady, Kroměříž

19.00 hod.

MALÍ VELCÍ FILHARMONICI

Skleník Květné zahrady, Kroměříž

19.00 hod.

 
10. Pondělí11. Úterý12. Středa13. Čtvrtek14. Pátek15. Sobota16. Neděle
 

FILHARMONIE POD ŠIRÝM NEBEM

Platforma 14/15 Baťův Institut

20.00 hod.

FILHARMONIE POD ŠIRÝM NEBEM

Platforma 14/15 Baťův Institut

20.00 hod.

B. SMETANA: Vyšehrad, Vltava a Šárka z cyklu Má vlast

 

LIGHT & LOVE
FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ
ROBERT KRUŽÍK, dirigent
Videomapping

     
17. Pondělí18. Úterý19. Středa20. Čtvrtek21. Pátek22. Sobota23. Neděle
     

KYTICE

Areál Jízdy králů Kunovice

21. hod.

KYTICE

Areál Jízdy králů Kunovice

21. hod.

Lucie SilkenováMarkéta CukrováTomáš KořínekRoman Hoza – sólisté

Moravské děti – Holešovský dětský sbor

Lenka Polášková – sbormistryně

 

Operní sbor NDM

Jurij Galatenko – sbormistr

Taneční soubor Hradišťan

Ladislava Košíková – choreografie

Eva Jiřikovská – kostýmy a vizualizace

Alena Vaňáková – režijní dohled

Tomáš Hrůza – videoart

 

FILHARMONIE BOHUSLAV MARTINŮ

Marek Prášil

LIDOVÉ BALADY V HUDBĚ

Hukvaldy, obora - amfiteátr

20.00 hod.

LIDOVÉ BALADY V HUDBĚ

Hukvaldy, obora - amfiteátr

20.00 hod.

Lucie SilkenováMarkéta CukrováTomáš KořínekRoman Hoza – sólisté

Moravské děti – Holešovský dětský sbor

Lenka Polášková – sbormistryně

 

Operní sbor NDM

Jurij Galatenko – sbormistr

Taneční soubor Hradišťan

Ladislava Košíková – choreografie

Eva Jiřikovská – kostýmy a vizualizace

Alena Vaňáková – režijní dohled

Tomáš Hrůza – videoart

 

FILHARMONIE BOHUSLAV MARTINŮ

Marek Prášil

24. Pondělí25. Úterý26. Středa27. Čtvrtek28. Pátek29. Sobota30. Neděle
 

VIVALDI BEATBOX ORCHESTRA aneb Na prázdniny s Endru!

Platforma 14/15 Baťův Institut

19.00 hod.

VIVALDI BEATBOX ORCHESTRA aneb Na prázdniny s Endru!

Platforma 14/15 Baťův Institut

19.00 hod.

ANTONIO VIVALDI: Čtvero ročních dob

 

ONDŘEJ HAVLÍK (ENDRU), vokální umělec

FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ