Kalendář

<  Září 2019  >
26. Pondělí27. Úterý28. Středa29. Čtvrtek30. Pátek31. Sobota 1. Neděle
       
2. Pondělí 3. Úterý 4. Středa 5. Čtvrtek 6. Pátek 7. Sobota 8. Neděle
    

Světlo Valmez

Zámecký park Kinský, Valašské Meziří

Světlo Valmez

Zámecký park Kinský, Valašské Meziří

 

Filharmonie Bohuslava Martinů - Ludwig van Beethoven "Osudová"

Dům kultury, Kyjov

19.00 hod.

Jakub Junek, housle

Tomáš Brauner, šéfdirigent FBM

9. Pondělí10. Úterý11. Středa12. Čtvrtek13. Pátek14. Sobota15. Neděle
   

Mahátmá Gándhí Musical Tribute

Arcibiskupský zámek Kroměříž

19.00 hod.

Mahátmá Gándhí Musical Tribute

Arcibiskupský zámek Kroměříž

19.00 hod.

MICHAELA POPIK KUŠTEKOVÁ, soprán
FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ

DEBASHISH CHAUDHURI, dirigent

 

   
16. Pondělí17. Úterý18. Středa19. Čtvrtek20. Pátek21. Sobota22. Neděle
  

ROCKIN‘ DREAMS

Platforma 14/15 Baťův Institut

19:00 hod.

ROCKIN‘ DREAMS

Platforma 14/15 Baťův Institut

19:00 hod.

OPEN AIR

Rolling Stones, Beatles, Queen, Deep Purple, Pink Floyd,
ABBA, AC/DC

THREE GRACES: KLÁRA & KLÁRA & KRISTÝNA
ANTONÍN MÜHLHANSL, saxofon
JIŘÍ SOVA, kytara
FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ
MILOŠ MACHEK, dirigent a moderátor

 

VZPOMÍNKY NA INDII

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

VZPOMÍNKY NA INDII

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

MAHÁTMA GÁNDHÍ MUSICAL TRIBUTE

E. ELGAR The Crown of India, op. 66
J. A. CARPENTER Gitanjali
S. RACHMANINOV Koncert pro klavír a orchestr č. 2 c moll, op. 18
A. DVOŘÁK Symfonie č. 8 G dur „Anglická", op. 88

MICHAELA KUŠTEKOVÁ, soprán
JANA CHAUDHURI, klavír
FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ
DEBASHISH CHAUDHURI, dirigent

 

PODZIMNÍ FESTIVAL DUCHOVNÍ HUDBY

Olomouc - katedrála sv. Václava

19.00 hod.

PODZIMNÍ FESTIVAL DUCHOVNÍ HUDBY

Olomouc - katedrála sv. Václava

19.00 hod.

Juraj Bartoš, trubka
Michaela Šrůmová, soprán
Jaroslav Březina, tenor
Vít Šantora, tenor
Pavel Švingr, bas
Ars Brunensis, sbor
Filharmonie Bohuslava Martinů
Jaromír M. Krygel, dirigent

 

Program:

A. G. Aratunjan: Koncert pro trubku
C. Franck: Sedm slov Krista na kříži

 

více na: http://www.podzimni-festival.cz/cs/koncert/chram-sv-vaclava-1900-tv-noe

 

 

 

 

 

 

 




 

23. Pondělí24. Úterý25. Středa26. Čtvrtek27. Pátek28. Sobota29. Neděle
   

SLAVÍME S MARTINŮ

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

SLAVÍME S MARTINŮ

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

ZAHAJOVACÍ KONCERT FESTIVALU HM

B. MARTINŮ Half–time, H.142
A. DVOŘÁK Koncert pro violoncello a orchestr h moll, op. 104
L. JANÁČEK Sinfonietta

LEONARD ELSCHENBROICH, violoncello
FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ
TOMÁŠ BRAUNER, dirigent

   
30. Pondělí 1. Úterý 2. Středa 3. Čtvrtek 4. Pátek 5. Sobota 6. Neděle
  

KONCERT LUCIE BÍLÉ

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

KONCERT LUCIE BÍLÉ

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

S KAPELOU PETRA MALÁSKA

Tygřice, Haňa Zaňa, Miluji tě, Modi, Pouta, Zpíváš mi requiem, Láska je láska ad.

LUCIE BÍLÁ, zpěv
PETR MALÁSEK, klávesy
MARTIN LEHKÝ, baskytara
PAVEL „BADY" ZBOŘIL, bicí
JOSEF ŠTĚPÁNEK, kytary
FRANTIŠEK KOP, saxofon

Mahátmá Gándhí Musical Tribute

Kostel sv. Šimona a Judy, Praha

19.30 hod.

Mahátmá Gándhí Musical Tribute

Kostel sv. Šimona a Judy, Praha

19.30 hod.

MICHAELA KUŠTEKOVÁ, soprán
FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ

DEBASHISH CHAUDHURI, dirigent

C1 RECITÁL LUCIE BÍLÉ

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

C1 RECITÁL LUCIE BÍLÉ

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

S KLAVÍRNÍM DOPROVODEM PETRA MALÁSKA

Láska hory přenáší, Most přes minulost, Jsi můj pán,
Hvězdy jako hvězdy, Summertime, Desatero, Vyznanie ad.

LUCIE BÍLÁ, zpěv
PETR MALÁSEK, klavír

 

  

MARTINŮ VOICES

kostel Panny Marie Pomocnice křesťanů, Zlín - Jižní Svahy

18:00 hod.

MARTINŮ VOICES

kostel Panny Marie Pomocnice křesťanů, Zlín - Jižní Svahy

18:00 hod.

J. Gallus, F. Liszt, B. Martinů, J. Novák

KOMORNÍ SBOR MARTINŮ VOICES
LUKÁŠ VASILEK, sbormistr