Kalendář
30. Pondělí | 1. Úterý | 2. Středa | 3. Čtvrtek | 4. Pátek | 5. Sobota | 6. Neděle |
---|
| |
KONCERT LUCIE BÍLÉ
Kongresové centrum Zlín
19:00 hod.
S KAPELOU PETRA MALÁSKA
Tygřice, Haňa Zaňa, Miluji tě, Modi, Pouta, Zpíváš mi requiem, Láska je láska ad.
LUCIE BÍLÁ, zpěv PETR MALÁSEK, klávesy MARTIN LEHKÝ, baskytara PAVEL „BADY" ZBOŘIL, bicí JOSEF ŠTĚPÁNEK, kytary FRANTIŠEK KOP, saxofon
Mahátmá Gándhí Musical Tribute
Kostel sv. Šimona a Judy, Praha
19.30 hod.
MICHAELA KUŠTEKOVÁ, soprán FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ
DEBASHISH CHAUDHURI, dirigent
|
C1 RECITÁL LUCIE BÍLÉ
Kongresové centrum Zlín
19:00 hod.
S KLAVÍRNÍM DOPROVODEM PETRA MALÁSKA
Láska hory přenáší, Most přes minulost, Jsi můj pán, Hvězdy jako hvězdy, Summertime, Desatero, Vyznanie ad.
LUCIE BÍLÁ, zpěv PETR MALÁSEK, klavír
| | |
MARTINŮ VOICES
kostel Panny Marie Pomocnice křesťanů, Zlín - Jižní Svahy
18:00 hod.
J. Gallus, F. Liszt, B. Martinů, J. Novák
KOMORNÍ SBOR MARTINŮ VOICES LUKÁŠ VASILEK, sbormistr
|
7. Pondělí | 8. Úterý | 9. Středa | 10. Čtvrtek | 11. Pátek | 12. Sobota | 13. Neděle |
---|
| | |
B1 ČAJKOVSKÉHO B MOLL
Kongresové centrum Zlín
19:00 hod.
P. I. ČAJKOVSKIJ Koncert pro klavír a orchestr č. 1 b moll, op. 23 A. DVOŘÁK Suita A dur „Americká", op. 98b B. MARTINŮ Fresky Piera della Francesca, H.352
MAREK KOZÁK, klavír FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ PETR ALTRICHTER, dirigent
| | | |
14. Pondělí | 15. Úterý | 16. Středa | 17. Čtvrtek | 18. Pátek | 19. Sobota | 20. Neděle |
---|
|
Janek Ledecký Symphonic
Kongresové centrum Zlín
19.00
Exkluzivní koncert Janka Ledeckého s Filharmonií Bohuslava Martinů! Jako host vystoupí Ivan Hlas.
Na podzim 2019 chystá Janek Ledecký exkluzivní koncerty se symfonickým orchestrem. Objeví se v pěti městech společně s uznávaným písničkářem a hudebníkem Ivanem Hlasem, s nímž zpěvák již v minulosti spolupracoval.
| |
A1 VŮNĚ JIHU
Kongresové centrum Zlín
19:00 hod.
POVÍDÁNÍ O HUDBĚ 18.15 hodin Malý sál
D. MILHAUD Vůl na střeše, op. 58, suita z baletu B. MARTINŮ Koncert pro hoboj a malý orchestr, H.353 P. I. ČAJKOVSKIJ Italské capriccio, op. 45 P. I. ČAJKOVSKIJ Slavnostní předehra 1812, op. 49
VILÉM VEVERKA, hoboj FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ LEOŠ SVÁROVSKÝ, dirigent
| | | |
21. Pondělí | 22. Úterý | 23. Středa | 24. Čtvrtek | 25. Pátek | 26. Sobota | 27. Neděle |
---|
|
K1 TOMÁŠ MATONOHA & INSPEKTOR KLUZÓ
Kongresové centrum Zlín
19:00 hod.
HUDEBNÍ KABARET S PRVKY GROTESKNÍ IMPROVIZACE OKOŘENĚNÝ BŘITKÝM A NEKONFORMNÍM HUMOREM
TOMÁŠ MATONOHA, kytara, zpěv VENDULA PŘÍHODOVÁ, zpěv, příčná fl étna ZDENĚK KRÁL, klavír ONDŘEJ HOMOLA, baskytara ONDŘEJ VESELÝ, bicí nástroje
| |
B2 JIŘÍ VODIČKA & FBM
Kongresové centrum Zlín
19:00 hod.
POVÍDÁNÍ O HUDBĚ 18.15 hodin Malý sál
B. BRITTEN Čtyři mořská interludia z opery Peter Grimes, op. 33a J. SUK Fantasie pro housle a orchestr g moll, op. 24 J. BRAHMS Symfonie č. 1 c moll, op. 68
JIŘÍ VODIČKA, housle FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ ROBERT JINDRA, dirigent
| | | |
28. Pondělí | 29. Úterý | 30. Středa | 31. Čtvrtek | 1. Pátek | 2. Sobota | 3. Neděle |
---|
Markéta Cukrová „Parlo d’amor“
Zámek Holešov
18 hod.
| | | | |
FBM ve Vídni
Vídeň, Musikverein
19.30 hod.
Bojidara Kouzmanova - housle
Jakub Klecker - dirigent
Filharmonie Bohuslava Martinů
| |