B

Kalendář

<  Červen 2021  >
31. Pondělí 1. Úterý 2. Středa 3. Čtvrtek 4. Pátek 5. Sobota 6. Neděle
   

FBM VE VÍDNI

Vídeň, Musikverein

19.30 hod.

FBM VE VÍDNI

Vídeň, Musikverein

19.30 hod.

   
7. Pondělí 8. Úterý 9. Středa10. Čtvrtek11. Pátek12. Sobota13. Neděle
  

KOLONÁDNÍ KONCERT

Luhačovice, Lázeňské náměstí

16.00 hod.

KOLONÁDNÍ KONCERT

Luhačovice, Lázeňské náměstí

16.00 hod.

J. FUČÍK Florentinský pochod, op. 214
W. A. MOZART Figarova svatba, K.492, předehra
J. STRAUSS Netopýr, op. 362, předehra
F. von SUPPÉ Lehká kavalerie, předehra
B. SMETANA Polka z Prodané nevěsty
J. STRAUSS Kaiser-Walzer, op. 437
J. BRAHMS Uherský tanec č. 5
E. WALDTEUFEL España, op. 236
G. BIZET Carmen, suita č. 1

 

JOEL HÁNA, dirigent
FILHARMONIE BOHUSLAV MARTINŮ

KOLONÁDNÍ KONCERT

Luhačovice, Lázeňské náměstí

16.00 hod.

KOLONÁDNÍ KONCERT

Luhačovice, Lázeňské náměstí

16.00 hod.

J. FUČÍK Florentinský pochod, op. 214
W. A. MOZART Figarova svatba, K.492, předehra
J. STRAUSS Netopýr, op. 362, předehra
F. von SUPPÉ Lehká kavalerie, předehra
B. SMETANA Polka z Prodané nevěsty
J. STRAUSS Kaiser-Walzer, op. 437
J. BRAHMS Uherský tanec č. 5
E. WALDTEUFEL España, op. 236
G. BIZET Carmen, suita č. 1

 

JOEL HÁNA, dirigent
FILHARMONIE BOHUSLAV MARTINŮ

   
14. Pondělí15. Úterý16. Středa17. Čtvrtek18. Pátek19. Sobota20. Neděle
  

TOMÁŠ KAČO - MY HOME - náhradní termín za 19.5.2020 a 8.12.2020

Kongresové centrum Zlín

19.00

Zakoupené vstupenky z původního termínu (19. 5. 2020 i 8. 12. 2020) zůstavají v platnosti.

 

KLAVÍRNÍ RECITÁL

Pořad sestavený z výběru skladeb z autorského alba My Home doplněný o improvizace

TOMÁŠ KAČO, klavír

HRAJEME V PARKU

Park Komenského, Zlín

17.00 a 19.00

HRAJEME V PARKU

Park Komenského, Zlín

17.00 a 19.00

TRIO LIGNEUS
(Alžběta Jamborová, hoboj; Jiří Kundl, klarinet; Michal Kubáč, fagot)

SMYČCOVÝ ORCHESTR FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ

ŽESŤOVÝ SEXTET FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ
(Pavel Skopal, trubka; Zdeněk Macek, trubka; Jiří Hammer, lesní roh; Jakub Zívalík, trombon; Pavel Nevařil, trombon; Miloslav Žváček, tuba)

   
21. Pondělí22. Úterý23. Středa24. Čtvrtek25. Pátek26. Sobota27. Neděle
   

KONCERT V KLAGENFURTU

Konzerthaus Klagenfurt

17:00 a 19:30

KONCERT V KLAGENFURTU

Konzerthaus Klagenfurt

17:00 a 19:30

KONCERT VE VÍDNI

Vídeň, Musikverein

15:30

KONCERT VE VÍDNI

Vídeň, Musikverein

15:30

  
28. Pondělí29. Úterý30. Středa 1. Čtvrtek 2. Pátek 3. Sobota 4. Neděle
   

BRAUNER | KARVAY

Kongresové centrum Zlín

19.00 hod.

BRAUNER | KARVAY

Kongresové centrum Zlín

19.00 hod.

PETR ILJIČ ČAJKOVSKIJ
Koncert pro housle a orchestr D dur, op. 35
EDVARD HAGERUP GRIEG
Peer Gynt, suita č. 1 op. 46 a č. 2, op. 55

 

DALIBOR KARVAY, housle
FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ
TOMÁŠ BRAUNER, dirigent

 

Abonenti FBM, kteří se na pokladně prokáží platnou předplatenkou na sezonu 2021/22, mají nárok na slevu 30% ze vstupného.
Slevu jde uplatnit jen na pokladně, popřípadě můžete telefonicky či mailem požádat o úpravu ceny rezervace z prodejního webu.
(pokladna@filharmonie-zlin.cz, gargulakova@filharmonie-zlin.cz, propagace@filharmonie-zlin.cz) nebo telefonicky (577 005 742, 734 641 782, 739 683 675)

 

  

VEČER LIDÍ DOBRÉ VŮLE

Velehrad

19.30

VEČER LIDÍ DOBRÉ VŮLE

Velehrad

19.30

Slavnostní večer u příležitosti svátku ČR spojený s prezentací vzdělávacích a charitativních projektů.

Přímý přenos slavnostního večera ve 20.00 na ČT 2 a Českém rozhlase Radiožurnálu

Účinkující:

  • Petra a Rafael Alvárezovi a jejich synové Francisco a Josue
  • Václav Hudeček, Marek Pavlica
  • David Deyl
  • Jiří Pavlica, Alice Holubová a Hradišťan
  • Antikvartet Dušana Vančury
  • Sbor dětí Střípky se svými rodiči, sbormistr Pavel Kocián
  • Dětský pěvecký sbor Českého rozhlasu, sbormistryně Věra Hrdinková
  • Jiří Pospíchal & Slovácký komorní orchestr a členové Filharmonie B. Martinů Zlín
  • Dirigent Stanislav Vavřínek

Večerem provází: Marcela Augustová a Jiří Václavek