| |
NA PLESE RAKOUSKA-UHERSKA
Kongresové centrum Zlín
19.00
Antonín Dvořák, Leoš Janáček, Pietro Mascagni, Bedřich Smetana, Johann Strauss, Fryderyk Chopin, Amilcare Ponchielli
Taneční soubor Hradišťan, umělecká vedoucí: Ladislava Košíková FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ Dirigent: Jiří Štrunc
|
C4 NA PLESE RAKOUSKA-UHERSKA
Kongresové centrum Zlín
19:00 hod.
Antonín Dvořák, Leoš Janáček, Pietro Mascagni, Bedřich Smetana, Johann Strauss, Fryderyk Chopin, Amilcare Ponchielli
Taneční soubor Hradišťan, umělecká vedoucí: Ladislava Košíková FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ Dirigent: Stanislav Vavřínek
| | | |
|
K2 KLAVÍRNÍ RECITÁL
Kongresové centrum Zlín
19:00 hod.
Leoš Janáček: Sonáta 1. X. 1905 Antonín Dvořák: Humoresky, op. 101 (č. 1 es moll, č. 5 a moll, č. 7 Ges dur) Bedřich Smetana: Macbeth a čarodějnice Johannes Brahms: Čtyři kusy op. 119 Claude Debussy: Pour le piano Claude Debussy: Ostrov radosti
Slávka Vernerová-Pěchočová, klavír
|
ROCKSYMPHONY 2
Tatran, Ostrava
20.00
AC/DC, Alice Cooper, Black Sabbath, Deep Purple, Europe, Guns n´Roses, Halloween, Iron Maiden, Judas Priest, Manowar, Metallica, Nazareth, Scorpions,
Marta Jandová, zpěv Václav Noid Bárta, zpěv
David Uher, elektrická kytara Karel Pevný, baskytara Hanz Sedlář, bicí FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ Dirigent: Viktor Kozánek
|
ROCKSYMPHONY 2
Zoner BOBYHALL, Brno
20.00
AC/DC, Alice Cooper, Black Sabbath, Deep Purple, Europe, Guns n´Roses, Halloween, Iron Maiden, Judas Priest, Manowar, Metallica, Nazareth, Scorpions,
Marta Jandová, zpěv Václav Noid Bárta, zpěv
David Uher, elektrická kytara Karel Pevný, baskytara Hanz Sedlář, bicí FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ Dirigent: Viktor Kozánek
| | |
ROCKSYMPHONY 2
Hala Královka, Praha
19.30
AC/DC, Alice Cooper, Black Sabbath, Deep Purple, Europe, Guns n´Roses, Halloween, Iron Maiden, Judas Priest, Manowar, Metallica, Nazareth, Scorpions,
Marta Jandová, zpěv Václav Noid Bárta, zpěv
David Uher, elektrická kytara Karel Pevný, baskytara Hanz Sedlář, bicí FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ Dirigent: Viktor Kozánek
|