Kalendář

<  Listopad 2019  >
28. Pondělí29. Úterý30. Středa31. Čtvrtek 1. Pátek 2. Sobota 3. Neděle

Markéta Cukrová „Parlo d’amor“

Zámek Holešov

18 hod.

Markéta Cukrová „Parlo d’amor“

Zámek Holešov

18 hod.

    

FBM ve Vídni

Vídeň, Musikverein

19.30 hod.

FBM ve Vídni

Vídeň, Musikverein

19.30 hod.

  

Bojidara Kouzmanova - housle

Jakub Klecker - dirigent

Filharmonie Bohuslava Martinů

 
4. Pondělí 5. Úterý 6. Středa 7. Čtvrtek 8. Pátek 9. Sobota10. Neděle
    

Orchestrální koncert FBM

Hudební akademie múzických umění, Praha

19.30 hod.

Orchestrální koncert FBM

Hudební akademie múzických umění, Praha

19.30 hod.

Filharmonie Bohuslava Martinů

Petr Louženský, dirigent

  
11. Pondělí12. Úterý13. Středa14. Čtvrtek15. Pátek16. Sobota17. Neděle
   

A2 ODKAZ STARÝCH MISTRŮ

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

A2 ODKAZ STARÝCH MISTRŮ

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

P. HINDEMITH Symfonické metamorfózy na téma C. M. von Webera
W. A. MOZART Koncert pro housle a orchestr č. 3 G dur, K.216
M. REGER Variace a fuga na Mozartovo téma, op. 132

JAN MRÁČEK, housle
FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ
JAKUB KLECKER, dirigent

   
18. Pondělí19. Úterý20. Středa21. Čtvrtek22. Pátek23. Sobota24. Neděle

VE JMÉNU LÁSKY

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

VE JMÉNU LÁSKY

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

E. MORRICONE Nella fantasia
M. HAMLIS In the Eyes of Love
S. SCHWARTZ When You Believe
L. G. GERARD, K. BADELT, H. ZIMMER Nelle Tue Mani
M. JACKSON Heal the World
E. MORRICONE Jednoho dne se vrátíš

VOKÁLNÍ KVARTET BOHEMIA VOICE:
ZUZANA SEIBERTOVÁ, soprán
ELIN ŠPIDLOVÁ, mezzosoprán
BRONISLAV PALOWSKI, tenor
LUKÁŠ SLÁDEK, bas
FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ
DEBASHISH CHAUDHURI, dirigent

  

B3 OSUDOVÉ OKAMŽIKY

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

B3 OSUDOVÉ OKAMŽIKY

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

KONCERT K 30. VÝROČÍ SAMETOVÉ REVOLUCE

POVÍDÁNÍ VĚNOVANÉ SAMETOVÉ REVOLUCI
18.15 hodin Malý sál

K. HUSA Hudba pro Prahu 1968
V. POPELKA Pamatuj! Písně naděje i beznaděje
A. DVOŘÁK Symfonie č. 9 e moll „Z Nového světa", op. 95
FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ
TOMÁŠ BRAUNER, dirigent

Projekce fotografií Josefa Koudelky a Jana Šibíka

   
25. Pondělí26. Úterý27. Středa28. Čtvrtek29. Pátek30. Sobota 1. Neděle
  

FLAMENCO SYMPHONY

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

FLAMENCO SYMPHONY

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

Seguiriya, Farruca, Guajira, Preludio–Rumba, Preludio–Alegrías, Balada, Alegrías de Cádiz, Jaleos

CARLOS PIÑANA, kytara
CELIA ROMERO, zpěv
MAISE MÁRQUEZ, tanec
MIGUEL ÁNGEL ORENGO, bicí
FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ
MARIO KOŠIK, dirigent

C2 FLAMENCO SYMPHONY

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

C2 FLAMENCO SYMPHONY

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

Seguiriya, Farruca, Guajira, Preludio–Rumba, Preludio–Alegrías, Balada, Alegrías de Cádiz, Jaleos

CARLOS PIÑANA, kytara
CELIA ROMERO, zpěv
MAISE MÁRQUEZ, tanec
MIGUEL ÁNGEL ORENGO, bicí
FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ
MARIO KOŠIK, dirigent

  

D1 NEDOČKAVÝ MIKULÁŠ

Kongresové centrum Zlín

15:30 hod.

D1 NEDOČKAVÝ MIKULÁŠ

Kongresové centrum Zlín

15:30 hod.

L. Anderson, J. S. Bach, I. Berlin, G. Bizet, P. I. Čajkovskij, J. Rutter, A. Vivaldi ad.

ROSTISLAV MAREK, Mikuláš
JAKUB KOLLER, chlapec
MORAVSKÉ DĚTI – HOLEŠOVSKÝ DĚTSKÝ SBOR
LENKA POLÁŠKOVÁ, sbormistryně
Výtvarně navrhla a zpracovala: EVA MARKOVÁ
Scénář: JANA KAFKOVÁ
FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ
JIŘÍ HABART, dirigent