B

Kalendář

<  Říjen 2021  >
27. Pondělí28. Úterý29. Středa30. Čtvrtek 1. Pátek 2. Sobota 3. Neděle
   

B1 ŠPAČKOVÁ | KRUŽÍK

Kongresové centrum Zlín

19.00 hodin

B1 ŠPAČKOVÁ | KRUŽÍK

Kongresové centrum Zlín

19.00 hodin

MICHAELA ŠPAČKOVÁ, fagot
ROBERT KRUŽÍK, dirigent
FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ

 

JOHANNES BRAHMS
Variace na Haydnovo téma, op. 56a
JOHANN NEPOMUK HUMMEL
Koncert pro fagot a orchestr F dur
PETR ILJIČ ČAJKOVSKIJ
Symfonie č. 4 f moll, op. 36

   
4. Pondělí 5. Úterý 6. Středa 7. Čtvrtek 8. Pátek 9. Sobota10. Neděle
 

K1 PIŠ MI, TVOJE ALMA - náhradní termín za 13. 10. 2020

Kongresové centrum Zlín

19.00 hodin

K1 PIŠ MI, TVOJE ALMA - náhradní termín za 13. 10. 2020

Kongresové centrum Zlín

19.00 hodin

ZDENĚK GEIST, autor textu
DAVID KŘÍŽ, režie
ZUZANA TRUPLOVÁ, jako Alma Rosé
STANISLAV ŠÁRSKÝ, hlas z nahrávky


GRAFFOVO KVARTETO:
ŠTĚPÁN GRAFFE, I. housle
LUKÁŠ BEDNAŘÍK, II. housle
LUKÁŠ CYBULSKI, viola
MICHAL HREŇO, violoncello

 

JOHANN SEBASTIAN BACH I RICHARD STRAUSS I
FRANZ SCHUBERT I FRITZ KREISLER I
GIACOMO PUCCINI I ALBAN BERG I
IGOR STRAVINSKIJ I ANTON WEBERN ad.

 

C1 PARLO D´AMOR náhradní termín za 15. 10. 2020

Kongresové centrum Zlín

19.00 hodin

C1 PARLO D´AMOR náhradní termín za 15. 10. 2020

Kongresové centrum Zlín

19.00 hodin

MARKÉTA CUKROVÁ, mezzosoprán
TOMÁŠ BRAUNER, dirigent
FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ

 

WOLFGANG AMADEUS MOZART
Figarova svatba, předehra
Voi che sapete, árie Cherubina z opery Figarova svatba
Non so più cosa son, cosa faccio, árie Cherubina z opery Figarova svatba
La clemenza di Tito, předehra
Parto, parto, árie Sexta z opery La clemenza di Tito
Deh, per questo istante solo, árie Sexta z opery La clemenza di Tito
GIOACCHINO ROSSINI
Italka v Alžíru, předehra
Assisa a un pie d´un salice, árie Desdemony z opery Otello
Lazebník sevillský, předehra
Una voce poco fa, cavatina Rosiny z opery Lazebník sevillský

  

ZDENĚK KRÁL MISSA BREVIS

kostel Panny Marie Pomocnice křesťanů, Zlín - Jižní Svahy

18.00

ZDENĚK KRÁL MISSA BREVIS

kostel Panny Marie Pomocnice křesťanů, Zlín - Jižní Svahy

18.00

 

KAMILA BURDOVÁ, klavír, varhany 

LENKA CAFOURKOVÁ, soprán
JAKUB KUBÍN, tenor

MARTIN FRANZE, dirigent
MUSICA DA CAMERA BRNO
MARTIN FRANZE, LUKÁŠ SOTOLÁŘ, sbormistr

 

ZDENĚK KRÁL Missa brevis

Svatý Václave pro smíšený sbor, smyčce a varhany
Magnificat pro smíšený sbor a varhany
Ave verum corpus pro soprán sólo, smyčce a klavír
Jubilate Deo pro tenor sólo, ženský sbor, smyčce a klavír PREMIÉRA
Missa brevis pro soprán a tenor (baryton) sólo, smíšený sbor, smyčce a varhany

11. Pondělí12. Úterý13. Středa14. Čtvrtek15. Pátek16. Sobota17. Neděle
   

A1 DŘÍZAL | DVOŘÁK | SUK

Kongresové centrum Zlín

19.00 hodin

A1 DŘÍZAL | DVOŘÁK | SUK

Kongresové centrum Zlín

19.00 hodin

18.15 hodin Povídání o hudbě

MARTIN KASÍK, klavír
ROBERT KRUŽÍK, dirigent
FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ

 

JAN RYANT DŘÍZAL
Slunovrat SVĚTOVÁ PREMIÉRA
ANTONÍN DVOŘÁK
Koncert pro klavír a orchestr g moll, op. 33
JOSEF SUK
Praga, symfonická báseň, op. 26

   
18. Pondělí19. Úterý20. Středa21. Čtvrtek22. Pátek23. Sobota24. Neděle
   

GALAVEČER ZLÍNSKÝCH LINIÍ

Kongresové centrum Zlín

19.00 hodin

GALAVEČER ZLÍNSKÝCH LINIÍ

Kongresové centrum Zlín

19.00 hodin

IVANA KOVALČÍKOVÁ, housle
VÁCLAV HUDEČEK, housle
ADAM PLACHETKA, basbaryton
KATEŘINA KNĚŽÍKOVÁ, soprán
IVO KAHÁNEK, klavír
TOMÁŠ BRAUNER, dirigent
FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ

PETR WAJSAR I JOHANN SEBASTIAN BACH I
WOLFGANG AMADEUS MOZART I RICHARD ADDINSELL I
VÍTĚZSLAV NOVÁK I MAURICE RAVEL

   
25. Pondělí26. Úterý27. Středa28. Čtvrtek29. Pátek30. Sobota31. Neděle