Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

B

Kalendář

<  Prosinec 2022  >
28. Pondělí29. Úterý30. Středa 1. Čtvrtek 2. Pátek 3. Sobota 4. Neděle

VÍDEŇ

Vídeň, Musikverein

19.30 hod.

VÍDEŇ

Vídeň, Musikverein

19.30 hod.

G. Verdi: Vanne, la tua meta già vedo – Credo in un Dio /Otello/

G. Verdi: Per me giunto ... lo morrò /Don Carlo/

G. Donizetti: Vien Leonora /La favorita/

L. van Beethoven: Koncert pro housle, cello a klavír

A. Dvořák: Symfonie č. 9

SALZBURG

Mozarteum

15.30 hod.

SALZBURG

Mozarteum

15.30 hod.

G. Verdi: Vanne la tua meta gia vedo – Credo in un Dio /Otello/

G. Verdi: Alzati – Eri tu che macchiavi /Un ballo in maschera/

G. Donizetti: Vien Leonora /La favorita/

J. Brahms: Koncert pro klavír a orchestr č. 1

A. Dvořák: Symfonie č. 9

 

FRAGILE / ADVENTNÍ KONCERT

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

FRAGILE / ADVENTNÍ KONCERT

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

Soňa NORISOVÁ soprán Jana GOLIS soprán
Lina MAYER soprán Svetlana RYMARENKO alt
Anabela MOLLOVÁ alt Slavo KOŠECKÝ tenor
Peter LACHO tenor Martin MADEJ tenor
Martin KLEMPÁR tenor Jozef HEČKO bas
Braňo KOSTKA umělecký vedoucí, producent a moderátor

Bohemian Rhapsody / Ave Maria / Oh, Happy Day / Air
Tichá noc / Winna Mon / Poďme bratia do betléma
Over the Rainbow / Shape of You / Lady karneval

Na tento koncert jsou stále k zakoupení přístavky v pokladně FBM, nelze zakoupit on-line.  

 

KLAGENFURT

Konzerthaus Klagenfurt

19.30 hod.

KLAGENFURT

Konzerthaus Klagenfurt

19.30 hod.

G. Verdi: Vanne la tua meta gia vedo – Credo in un Dio /Otello/

G. Verdi: Alzati – Eri tu che macchiavi /Un ballo in maschera/

G. Donizetti: Vien Leonora /La favorita/

J. Brahms: Koncert pro klavír a orchestr č. 1

A. Dvořák: Symfonie č. 9

 

C2 FRAGILE / ADVENTNÍ KONCERT

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

C2 FRAGILE / ADVENTNÍ KONCERT

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

Soňa NORISOVÁ soprán Jana GOLIS soprán
Lina MAYER soprán Svetlana RYMARENKO alt
Anabela MOLLOVÁ alt Slavo KOŠECKÝ tenor
Peter LACHO tenor Martin MADEJ tenor
Martin KLEMPÁR tenor Jozef HEČKO bas
Braňo KOSTKA umělecký vedoucí, producent a moderátor

Bohemian Rhapsody / Ave Maria / Oh, Happy Day / Air
Tichá noc / Winna Mon / Poďme bratia do betléma
Over the Rainbow / Shape of You / Lady karneval

  

D1 BYLINKY & ADVENT

Kongresové centrum Zlín

15:30 hodin

D1 BYLINKY & ADVENT

Kongresové centrum Zlín

15:30 hodin

HELENA ČERMÁKOVÁ, PETRA a RADOVAN KRÁLOVI, recitátoři
Dětské pěvecké sbory MOTÝLI Šumperk a LOUČŇÁČEK
HELENA STOJANÍKOVÁ a PETR LUKÁŠ, sbormistři
JAKUB KLECKER, dirigent
Filharmonie Bohuslava Martinů

 

Josef FOJTA & Emanuel MÍŠEK
BYLINKY - PÍSNIČKY Z HRNEČKU
Suita pro sóla, dětský sbor, komorní orchestr a recitátora
SVĚTLO VE TMĚ SVÍTÍ
Pohádkový průvodce adventem pro sóla, dětský sbor, komorní orchestr a recitátory

 

5. Pondělí 6. Úterý 7. Středa 8. Čtvrtek 9. Pátek10. Sobota11. Neděle
 

K2 MY OWN WAY

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

K2 MY OWN WAY

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

VILÉM VEVERKA & TRIOPLUS
Vilém VEVERKA hoboj
Martin HYBLER klávesové nástroje
Ondřej ŠTAJNOCH kontrabas
Tomáš HOBZEK bicí nástroje

HYBLER   HOWARD   PIAZZOLLA   COREA

 

A3 WAGNER / BEETHOVEN

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

A3 WAGNER / BEETHOVEN

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

18.15 hodin Povídání o hudbě

Václava KREJČÍ HOUSKOVÁ alt
Ernest HÖETZL dirigent
Filharmonie Bohuslava Martinů

Richard WAGNER
Mistři pěvci norimberští, předehra k opeře
Richard WAGNER
Pět písní na slova Mathildy Wesendonckové
Ludwig van BEETHOVEN
Symfonie č. 6 F dur, op. 68 „Pastorální"

 

   
12. Pondělí13. Úterý14. Středa15. Čtvrtek16. Pátek17. Sobota18. Neděle
   

B3 VONDRÁČEK / FBM

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

B3 VONDRÁČEK / FBM

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

18.15 hodin Povídání o hudbě

Lukáš VONDRÁČEK klavír
Tomáš BRAUNER dirigent
Filharmonie Bohuslava Martinů

Wojciech KILAR
Orawa
Sergej RACHMANINOV
Rapsodie na Paganiniho téma pro klavír a orchestr, op. 43
Petr Iljič ČAJKOVSKIJ
Symfonie č. 5 e moll, op. 64

 

   
19. Pondělí20. Úterý21. Středa22. Čtvrtek23. Pátek24. Sobota25. Neděle
   

VÁNOČNÍ KONCERT

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

VÁNOČNÍ KONCERT

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

Romana KRUŽÍKOVÁ soprán
Pavla MLČÁKOVÁ alt
Vít NOSEK tenor
Jaromír NOSEK bas
PERMONÍK CHOIR KARVINÁ
Martina JURÍKOVÁ a Karina GRIMOVÁ sbormistryně
Eva ŠEINEROVÁ umělecká vedoucí
Adam SEDLICKÝ dirigent
Filharmonie Bohuslava Martinů

Jan VIČAR
Vysoko hvězda / Radujme se!
Jakub Jan RYBA
Česká mše vánoční

   
26. Pondělí27. Úterý28. Středa29. Čtvrtek30. Pátek31. Sobota 1. Neděle