Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

B

Kalendář

<  Říjen 2022  >
26. Pondělí27. Úterý28. Středa29. Čtvrtek30. Pátek 1. Sobota 2. Neděle
 

JOSEPH CALLEJA & LADA BOČKOVÁ

Smetanova síň Obecního domu, Praha

19.30

JOSEPH CALLEJA & LADA BOČKOVÁ

Smetanova síň Obecního domu, Praha

19.30

Joseph Calleja, tenor

Lada Bočková, soprán

Rastislav Štúr, dirigent

     
3. Pondělí 4. Úterý 5. Středa 6. Čtvrtek 7. Pátek 8. Sobota 9. Neděle
 

K1 ŠÉFDIRIGENT JINAK

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

K1 ŠÉFDIRIGENT JINAK

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

Barbora VALEČKOVÁ housle
Robert KRUŽÍK violoncello
Stanislav BOGUNIA klavír

Antonín DVOŘÁK
Sonatina G dur pro housle a klavír, op. 100
Antonín DVOŘÁK
Klid pro violoncello a klavír, op. 68 č. 5
Erich Wolfgang KORNGOLD
Mnoho povyku pro nic, suita pro housle a klavír, op. 11
Váša PŘÍHODA
Der Rosenkavalier Walzer
Antonín DVOŘÁK
Klavírní trio č. 4 „Dumky", op. 90

 

C1 BOŽSKÁ SUMI JO

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

C1 BOŽSKÁ SUMI JO

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

Sumi JO soprán
Robert KRUŽÍK dirigent
Filharmonie Bohuslava Martinů

STRAUSS   LEHÁR   ARDITI

  

LUX AETERNA

kostel Panny Marie Pomocnice křesťanů, Zlín - Jižní Svahy

18.00

LUX AETERNA

kostel Panny Marie Pomocnice křesťanů, Zlín - Jižní Svahy

18.00

CZECH ENSEMBLE BAROQUE CHOIR
Tereza VÁLKOVÁ
, sbormistryně

ALLEGRI   PURCELL   DURUFLÉ   CAVALLI   ELGAR 

10. Pondělí11. Úterý12. Středa13. Čtvrtek14. Pátek15. Sobota16. Neděle
  

RUDY LINKA & BOBO STENSON

Kongresové centrum Zlín

19.00

RUDY LINKA & BOBO STENSON

Kongresové centrum Zlín

19.00

RUDY LINKA & BOBO STENSON duo

Rudy LINKA kytara
Bobo STENSON klavír

Autorská tvorba
Úpravy českých a švédských lidových písní
Jazzové standardy

  

B1 KARNEVAL ZVÍŘAT

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

B1 KARNEVAL ZVÍŘAT

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

Daniel WIESNER klavír
Miroslav SEKERA klavír
František MACEK dirigent
Filharmonie Bohuslava Martinů

Albert ROUSSEL
Pavoučí hostina, koncertní provedení baletu-pantomimy, op. 17
Ralph VAUGHAN WILLIAMS
Vosy, předehra
Camille SAINT-SAËNS
Karneval zvířat pro dva klavíry a orchestr

18.15 hodin Povídání o hudbě

   
17. Pondělí18. Úterý19. Středa20. Čtvrtek21. Pátek22. Sobota23. Neděle
   

HRŮŠA / FBM

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

HRŮŠA / FBM

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

ZÁVĚREČNÝ KONCERT FESTIVALU HARMONIA MORAVIAE 2022

Ivo KAHÁNEK klavír
Jakub HRŮŠA dirigent
Filharmonie Bohuslava Martinů

Sergej RACHMANINOV
Koncert pro klavír a orchestr č. 3 d moll, op. 30
Zdeněk FIBICH
Symfonie č. 1 F dur, op. 17

   
24. Pondělí25. Úterý26. Středa27. Čtvrtek28. Pátek29. Sobota30. Neděle
       
31. Pondělí 1. Úterý 2. Středa 3. Čtvrtek 4. Pátek 5. Sobota 6. Neděle