Kalendář

<  Květen 2018  >
30. Pondělí 1. Úterý 2. Středa 3. Čtvrtek 4. Pátek 5. Sobota 6. Neděle
  

VEČER TALENTŮ

Kongresové centrum Zlín

19.30

VEČER TALENTŮ

Kongresové centrum Zlín

19.30

MOZART, CHOPIN, DVOŘÁK

 

LUKÁŠ BAŘÁK, baryton

MAREK KOZÁK, klavír

SLAVNOSTNÍ KONCERT TALENTINUM 2018 (Operní recitál)

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

SLAVNOSTNÍ KONCERT TALENTINUM 2018 (Operní recitál)

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

Slavné árie a duety ze světových oper - DONIZETTI, VERDI, PUCCINI, OFFENBACH, MOZART

 

Sólisté: Patricia Janečková, soprán
             Lukáš Bařák, basbaryton
Filharmonie Bohuslava Martinů
Dirigent: David Švec

   
7. Pondělí 8. Úterý 9. Středa10. Čtvrtek11. Pátek12. Sobota13. Neděle
   

C7 PITI PITI PA aneb Hudba z francouzských filmů

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

C7 PITI PITI PA aneb Hudba z francouzských filmů

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

Četníci ze St. Tropez, Angelika, markýza andělů, Cartouche, Policajt nebo rošťák, Fantomas, Velký blondýn s černou botou, Hořčice mi stoupá do nosu

Kristína Šimegová, zpěv, pískání
Canticum Camerale, sbormistr: Radek Dočkal
FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ
Dirigent: Stanislav Vavřínek

   
14. Pondělí15. Úterý16. Středa17. Čtvrtek18. Pátek19. Sobota20. Neděle
   

A7 TALENTINUM 2018

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

A7 TALENTINUM 2018

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

G. Rossini: Italka v Alžíru, předehra
W. A. Mozart: Koncert pro klavír a orchestr č. 20 d moll, KV 466
J. Haydn: Koncert pro hoboj a orchestr
P. I. Čajkovskij: Variace na rokokové téma pro violoncello a orchestr A dur, op. 33

Sólisté: Matyáš Novák, klavír
Alexander Krimer, hoboj
Ján Bogdan, violoncello
FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ
Dirigent: Tomáš Stanček

   
21. Pondělí22. Úterý23. Středa24. Čtvrtek25. Pátek26. Sobota27. Neděle
 

ADAM PLACHETKA

Reduta Olomouc

19.00

ADAM PLACHETKA

Reduta Olomouc

19.00

Adam Plachetka / basbaryton
Eva Hornyáková / soprán
Filharmonie Bohuslava Martinů
​dirigent / Robert Jindra

Slavné árie z oper B. Smetany, L. Janáčka a A. Dvořáka

     
28. Pondělí29. Úterý30. Středa31. Čtvrtek 1. Pátek 2. Sobota 3. Neděle