Kalendář

<  Listopad 2018  >
29. Pondělí30. Úterý31. Středa 1. Čtvrtek 2. Pátek 3. Sobota 4. Neděle
   

C1 RUSALKA

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

C1 RUSALKA

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

Antonín Dvořák: Rusalka, koncertní provedení opery

Rusalka - Ivana Veberová
Ježibaba - Jana Foff Tetourová
Princ - Milan Vlček
Vodník - Adam Leftwich
Lovec - Jaromír Nosek
Lesní žínky - Diana Aivia
                     Tereza Nečasová
                     Petra Lavička

Sbor(sbormistr) - Brusinky/Brussings (R. Dvořák)
                            En Arché ( V. Jouza)

Taneční soubor Pop Balet:

Dívka/Rusalka - Tereza Palanová
Kluk/Princ - Ondřej Bohata
Šamanka/Ježibaba - Sára Stoulilová
Dívky/pomocnice/Rusalky - Eva Skácelíková
                                            Franziska Vosenová
                                            Vanda Hejnová
                                            Barbora Slunéčková
                                            Lucie Zavadilová
Kocour Ježibaby - Josef Veselý

FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ

Dirigent: Radim Dvořák

Videosekvence - Ivan Střítezský
Kamera - Jiří Štajnar
                 Kateřina Drbohlavová
                 Klára Drbohlavová
Animace - Jan Střítezský
Střih - Tomáš Všetečka
           Ladislav Miko
           Kateřina Drbohlavová
           Klára Drbohlavová
Hudební nastudování, Diriguje - Radim Dvořák
Choreografie, Kostýmy, Taneční režie - Majka Piskořová Veselá
Asistent režie, Dramaturgie - Barbora Miková
Asistent choreografie, Nastudování – Karel Jinda
Režie - Ladislav Miko
Produkce – Simona Pohlová
                   Barbora Miková
                   Dana Miková

Představení podpořily poslankyně Evropského parlamentu:

Dita Charanzová
Martina Dlabajová
Kateřina Konečná
Michaela Šojdrová

 

   
5. Pondělí 6. Úterý 7. Středa 8. Čtvrtek 9. Pátek10. Sobota11. Neděle
 

F1 TRIO KLARIVERONI

Kongresové centrum - Malý sál

19:00 hod.

F1 TRIO KLARIVERONI

Kongresové centrum - Malý sál

19:00 hod.

Darius Milhaud: Suite pour violon, clarinette et piano, op. 157b
Fritz Kreisler: Preludium a Allegro na téma Gaetana Pugnaniho
Carl Maria von Weber: Concertino Es dur pro klarinet a klavír, op. 26
Eric Ewazen: Trio pro lesní roh, housle a klavír, op. 40
Bedřich Smetana: Koncertní etuda Na břehu mořském, op. 17
Alexander Arutjunjan: Suita pro trio

TRIO KLARIVERONI:
Veronika Pospíšilová, housle
Klára Míčová, klarinet
Veronika Davidová, klavír
Karel Valenta j. h., lesní roh
Zuzana Valentová j. h., klavír

 

B2 ŠEHEREZÁDA

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

B2 ŠEHEREZÁDA

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

Povídání o hudbě 18.15 hodin – Malý sál

Leoš Janáček: Osud, orchestrální suita (úprava Tomáš Ille) PREMIÉRA
Tomáš Ille: Pražské čtvrti, koncert pro trubku a orchestr
Nikolaj Rimskij-Korsakov: Šeherezáda, op. 35

Sólista: Marek Zvolánek, trubka
FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ
Dirigent: Tomáš Brauner

   
12. Pondělí13. Úterý14. Středa15. Čtvrtek16. Pátek17. Sobota18. Neděle
      

D1 OTEC PŘÍRODA A SYNOVÉ

Kongresové centrum Zlín

15:00 hod.

D1 OTEC PŘÍRODA A SYNOVÉ

Kongresové centrum Zlín

15:00 hod.

Ludwig van Beethoven, Bedřich Smetana, Gioacchino Rossini

Rostislav Marek,  otec Příroda
Filip Komínek, Jakub Josef Koller a David Josef Koller, jeho synové

Výtvarné zpracování projekcí: Eva Marková
Jitka Šuranská, housle a zpěv
FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ
dirigent: Michael Roháč

19. Pondělí20. Úterý21. Středa22. Čtvrtek23. Pátek24. Sobota25. Neděle

BERNSTEINOVY BROADWAYSKÉ MELODIE

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

BERNSTEINOVY BROADWAYSKÉ MELODIE

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

Melodie z muzikálů a operet Candide, On The Town, Wonderful Town, Trouble In Tahiti, West Side Story

BOHEMIA VOICE:
Zuzana Seibertová, soprán
Elin Špidlová, mezzosoprán
Bronislav Palowski, tenor
Lukáš Sládek, basbaryton
FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ
Dirigent: Debashish Chaudhuri

  

C2 ROCKSYMPHONY 2

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

C2 ROCKSYMPHONY 2

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

AC/DC, Alice Cooper, Black Sabbath, Deep Purple, Europe, Guns n´Roses, Halloween, Iron Maiden, Judas Priest, Manowar, Metallica, Nazareth, Scorpions,

Marta Jandová, zpěv
Václav Noid Bárta, zpěv

David Uher, elektrická kytara
Karel Pevný, baskytara
Hanz Sedlář, bicí
FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ
Dirigent: Viktor Kozánek

ROCKSYMPHONY 2

Kongresové centrum Zlín

19.00

ROCKSYMPHONY 2

Kongresové centrum Zlín

19.00

AC/DC, Alice Cooper, Black Sabbath, Deep Purple, Europe, Guns n´Roses, Halloween, Iron Maiden, Judas Priest, Manowar, Metallica, Nazareth, Scorpions,

Marta Jandová, zpěv
Václav Noid Bárta, zpěv

David Uher, elektrická kytara
Karel Pevný, baskytara
Hanz Sedlář, bicí
FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ
Dirigent: Viktor Kozánek


Přízemí sálu bude bez sedadel, jen místa na stání.

 

  
26. Pondělí27. Úterý28. Středa29. Čtvrtek30. Pátek 1. Sobota 2. Neděle
 

A2 KBS SYMPHONY ORCHESTRA

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

A2 KBS SYMPHONY ORCHESTRA

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

Antonín Dvořák: Karneval, op. 92, předehra
Sergej Rachmaninov: Koncert pro klavír a orchestr č. 3 d moll, op. 30
Petr Iljič Čajkovskij: Symfonie č. 5 e moll, op. 64

Yekwon Sunwoo, klavír
KBS SYMPHONY ORCHESTRA
Yoel Levi, dirigent