B

Výchovné koncerty pro školy

 

Vážení a milí pedagogové,

 

letošní jaro nám všem přineslo s pandemií koronaviru náročnou zkoušku, se kterou jsme se všichni museli vypořádat po svém. Vy, jako pedagogové, jste si jistě prošli nezáviděníhodnou extrémní zátěží a procesem, jež Vás nezbytně vedl k hledání nových cest a přístupů. Naše filharmonie naopak prožívala začátek tohoto období v naprostém útlumu své činnosti a byla nucena odložit, či dokonce zrušit řadu koncertů. Tato okolnost se dotkla bohužel také některých škol, neboť pandemická opatření znemožnila realizaci několika hudebních výchovně-vzdělávacích programů.  

Z pohledu dneška je situace kolem koronaviru stále nestabilní a mimořádná opatření i nadále značně komplikují naši činnost. Učinil jsem proto nelehké rozhodnutí dočasně odložit výchovně-vzdělávací koncerty, které jsme původně plánovali již od října letošního roku. Rizika spojená s jejich organizací jsou bohužel nezanedbatelná. 

Navzdory tomuto kroku věřím, že se vše již brzy obrátí k lepšímu a my Vám budeme schopni předložit na začátku nového roku nabídku výchovných koncertů, které jak doufám, alespoň z části pokryjí Váš zájem. 

 

 

Do nového školního roku Vám přeji hodně sil i optimismu a těším se na naši další spolupráci.

 

 

 

RNDr. Josef Němý, 

ředitel Filharmonie Bohuslava Martinů

 

 

Objednávka koncertů 

  

Antispam

 

 Více informací: Hana Polešáková - tel.:577 005 731, 734 641 781. Email: propagace@filharmonie-zlin.cz