Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

B

Kalendář

<  Červen 2024  >
27. Pondělí28. Úterý29. Středa30. Čtvrtek31. Pátek 1. Sobota 2. Neděle
       
3. Pondělí 4. Úterý 5. Středa 6. Čtvrtek 7. Pátek 8. Sobota 9. Neděle
       
10. Pondělí11. Úterý12. Středa13. Čtvrtek14. Pátek15. Sobota16. Neděle
   

HUDBA V ZAHRADÁCH A ZÁMKU KROMĚŘÍŽ 2024

Skleník Květné zahrady, Kroměříž

19.00 hodin

HUDBA V ZAHRADÁCH A ZÁMKU KROMĚŘÍŽ 2024

Skleník Květné zahrady, Kroměříž

19.00 hodin

Zahajovací koncert festivalu

 

Mária Porubčinová, soprán
Aleš Briscein, tenor
Jiří Brückler, bas

 

Český filharmonický sbor Brno

Filharmonie Bohuslava Martinů

 František Macek, dirigent

 

Antonín Dvořák: Svatební košile. Kantáta pro sóla, smíšený sbor a orchestr podle balady Karla Jaromíra Erbena, op. 69

 

NEJVĚTŠÍ HITY PETRA NOVÁKA ZPÍVÁ PETR BENDE

Fotbalový stadion NH, Ostrava

19.30 hodin

NEJVĚTŠÍ HITY PETRA NOVÁKA ZPÍVÁ PETR BENDE

Fotbalový stadion NH, Ostrava

19.30 hodin

Petr Bende, zpěv, kytara

Robert Kružík, dirigent

Filharmonie Bohuslava Martinů

 
17. Pondělí18. Úterý19. Středa20. Čtvrtek21. Pátek22. Sobota23. Neděle
 

MOVIE NIGHT - FILHARMONIE POD ŠIRÝM NEBEM

14/15 BAŤŮV INSTITUT, platforma

20.00

MOVIE NIGHT - FILHARMONIE POD ŠIRÝM NEBEM

14/15 BAŤŮV INSTITUT, platforma

20.00

JAKUB KLECKER dirigent

FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ

 

John Williams
Superman se vrací

John Williams
Jurský Park

John Williams
E. T. the Extra-Terrestrial

John Williams
Forrest Gump

John Williams
Harry Potter a Tajemná komnata

Danny Elfman
Spider-Man

Robert Lopez / Kristen Anderson-Lopez
Ledové království

Ronan Hardiman
Lord of the Dance

James Horner
Titanic

Alan Silvestri
Návrat do budoucnosti

Alan Menken
 Aladdin

 

   

ABBA SYMPHONIC SHOW

Amfiteátr, Sereď

20.30 hodin

ABBA SYMPHONIC SHOW

Amfiteátr, Sereď

20.30 hodin

Tereza Ďatelinková, zpěv

Radka Križanová, zpěv

Michal Čechovský, zpěv

Tomáš Martinek, zpěv

Vlado Ďatelinka, dirigent

 

Happyband Orchestra

Filharmonie Bohuslava Martinů

 
24. Pondělí25. Úterý26. Středa27. Čtvrtek28. Pátek29. Sobota30. Neděle
  

FESTIVAL SMETANOVA LITOMYŠL

Festivalová hala, Litomyšl

19.00 hodin

FESTIVAL SMETANOVA LITOMYŠL

Festivalová hala, Litomyšl

19.00 hodin

SÓLO PRO 100 SMYČCŮ IV. 

Arcangelo Corelli, Bedřich Smetana, Leoš Janáček, Alexander Glazunov, Ralph Vaughan Williams, Peteris Vasks, Petr Iljič Čajkovskij, Antonín Dvořák ad.

 

Spojený smyčcový orchestr Filharmonie Bohuslava Martinů, Moravské filharmonie Olomouc a Komorní filharmonie Pardubice

Leoš Svárovský, dirigent

 

   

MEZINÁRODNÍ HUDEBNÍ FESTIVAL LEOŠE JANÁČKA

Hukvaldy, obora - amfiteátr

18.00 hodin

MEZINÁRODNÍ HUDEBNÍ FESTIVAL LEOŠE JANÁČKA

Hukvaldy, obora - amfiteátr

18.00 hodin

Závěrečný koncert

 

Štefan Margita, tenor

Jan Kučera, dirigent

Filharmonie Bohuslava Martinů