Kalendář
26. Pondělí | 27. Úterý | 28. Středa | 29. Čtvrtek | 30. Pátek | 1. Sobota | 2. Neděle |
---|
|
A2 KBS SYMPHONY ORCHESTRA
Kongresové centrum Zlín
19:00 hod.
Antonín Dvořák: Karneval, op. 92, předehra Sergej Rachmaninov: Koncert pro klavír a orchestr č. 3 d moll, op. 30 Petr Iljič Čajkovskij: Symfonie č. 5 e moll, op. 64
Yekwon Sunwoo, klavír KBS SYMPHONY ORCHESTRA Yoel Levi, dirigent
| | | | | |
3. Pondělí | 4. Úterý | 5. Středa | 6. Čtvrtek | 7. Pátek | 8. Sobota | 9. Neděle |
---|
| |
ŠTEFAN MARGITA - XMAS GALA
Kongresové centrum Zlín
19:00 hod.
Petr Iljič Čajkovskij, Ciro Dammicco, Jester Hairston, James Chadwick, Wolfgang Amadeus Mozart, Joaquín Rodrigo, Franz Schubert, Pietro Yon
Štefan Margita, tenor Kateřina Kněžíková, soprán Jiří Brückler, baryton
MORAVSKÉ DĚTI – HOLEŠOVSKÝ DĚTSKÝ SBOR, sbormistryně Lenka Polášková FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ Dirigent: Robert Jindra
|
C3 ŠTEFAN MARGITA - XMAS GALA
Kongresové centrum Zlín
19:00 hod.
Petr Iljič Čajkovskij, Ciro Dammicco, Jester Hairston, James Chadwick, Wolfgang Amadeus Mozart, Joaquín Rodrigo, Franz Schubert, Pietro Yon
Štefan Margita, tenor Kateřina Kněžíková, soprán Jiří Brückler, baryton
MORAVSKÉ DĚTI – HOLEŠOVSKÝ DĚTSKÝ SBOR, sbormistryně: Lenka Polášková FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ Dirigent: Robert Jindra
| | |
Štefan Margita - XMAS GALA
Sono centrum, Brno
19.00
|
10. Pondělí | 11. Úterý | 12. Středa | 13. Čtvrtek | 14. Pátek | 15. Sobota | 16. Neděle |
---|
Čechomor "Proměny"
Kongresové centrum Zlín
19.00
| | | | |
Lucie Bílá a Filharmonie Bohuslava Martinů
Třinec, WERK ARENA
19.00
| |
17. Pondělí | 18. Úterý | 19. Středa | 20. Čtvrtek | 21. Pátek | 22. Sobota | 23. Neděle |
---|
CHARITATIVNÍ KONCERT
kostel Panny Marie Pomocnice křesťanů, Zlín - Jižní Svahy
18.00
koncert se koná ve spolupráci s ROTARY KLUB ZLÍN
J. SUK: Meditace na staročeský chorál „Svatý Václave“ A. DVOŘÁK: Česká suita, op. 39 A. DVOŘÁK: Biblické písně, op. 99
LUKÁŠ BAŘÁK, basbaryton FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ JIŘÍ HABART, dirigent
|
Lucie Bílá a Filharmonie Bohuslava Martinů
Kongresové centrum Zlín
19.00 hod.
BÍLÉ VÁNOCE LUCIE BÍLÉ II
| | |
VÁNOČNÍ KONCERT
Kongresové centrum Zlín
19:00 hod.
E. Angerer: Kindersinfonie W. A. Mozart: Eine kleine Nachtmusik, KV 525 J. J. Ryba: Česká mše vánoční
Marta Reichelová, soprán Václava Krejčí Housková, alt Ondřej Koplík, tenor Jan Šťáva, bas
Moravský komorní sbor Ostrava, Jiří Šimáček, sbormistr FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ Debashish Chaudhuri, dirigent
| | |
24. Pondělí | 25. Úterý | 26. Středa | 27. Čtvrtek | 28. Pátek | 29. Sobota | 30. Neděle |
---|
| | | | | | |
31. Pondělí | 1. Úterý | 2. Středa | 3. Čtvrtek | 4. Pátek | 5. Sobota | 6. Neděle |
---|
| | | | | | |