Út, 4. 10. 2016, 17.30

VEČER S AMADEEM ANEB LADÍME NA FESTIVAL

Místo konání: Kongresové centrum Zlín  |  Pořadatel: Filharmonie Bohuslava Martinů, o.p.s.  |  Vstupné: 50,-

VERNISÁŽ VÝSTAVY MOZART VE VÍDNI
W. A. MOZART: MALÁ NOČNÍ HUDBA KV 525
v podání hudebníků FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ
FILM AMADEUS z roku 1984, režie: MILOŠ FORMAN
číše vína a malé překvapení ...

Tento večer je neformální pozvánkou na náš festival Harmonia Moraviae. Jeho součástí bude vernisáž putovní výstavy Mozart ve Vídni, kterou s laskavostí zapůjčilo Rakouské kulturní fórum v Praze. Obrazem i slovem informuje o životě, bydlištích a místech působení W. A. Mozarta ve Vídni. Během večera zazní proslulá Malá noční hudba v podání filharmoniků a bude promítnut oscarový film Amadeus českého režiséra Miloše Formana. Ten se natáčel mimo jiné i v nedaleké Kroměříži a jeho česká premiéra se uskutečnila v září 1986, tedy přesně před třiceti lety.

Vstupné: 50,- Kč
Vstupenky je možné zakoupit od 3.8.2016 na pokladně FBM
nebo on-line na www.filharmonie-zlin.cz.

Kongresové centrum Zlín