B

St, 11. 11. 2020, 19:00 hod.

FRAGILE & FBM - náhradní termín v jednání

Místo konání: Kongresové centrum Zlín  Pořadatel: Filharmonie Bohuslava Martinů, o.p.s.  Vstupné: 490,- 420,- 360,-

Koncert je odložen z důvodu protipandemických opatření. O novém termínu vás budeme brzy informovat.

Vstupenky a rezervace zůstávají v platnosti.

 

 

FRAGILE
SOŇA NORISOVÁ, soprán
JANA GOLIS, soprán
SVETLANA RYMARENKO, alt
KAMILA APETAUER, alt
HELENA KRAJČIOVÁ, alt
SLAVO KOŠECKÝ, tenor
PETER LACHO, tenor
MARTIN MADEJ, bas
JOZEF HEČKO, bas
BRAŇO KOSTKA, umělecký vedoucí, beatbox aranžmá skladeb

FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ
BRAŇO KOSTKA, dirigent


Po nebývalém ohlasu, který v dubnu roku 2019 doprovázel koncerty skupiny Fragile v Kongresovém centru, se nyní všem příznivcům tohoto vokálního uskupení opět naskýtá unikátní příležitost, která odhalí, co vše lze vyloudit pouze pomocí lidského hlasu.

Vokální skupina Fragile sestává z populárních osobností známých z různých televizních seriálů, divadelních, muzikálových produkcí či TV show. V České republice účinkovala například v pořadech Show Jana Krause, Snídaně s Novou, Sama doma, Dobré ráno a mnoha dalších. Soubor je trojnásobným držitelem slovenského ocenění Hudební skupina roku 2013, 2014 a 2015 v diváckém hlasování ankety OTO a nositelem Křišťálového křídla za Album roku 2013 od slovenského Svazu autorů a interpretů. Pravidelně vystupuje nejen na Slovensku a v České republice, ale také v mnoha dalších evropských zemích.

Fragile patří k naprosté špičce žánru a capella. Věnuje se interpretaci známých světových rock-pop hitů v působivých a neotřelých a capella aranžích. Veškerá hudba v jejich podání je tak tvořena výhradně hlasem či ústy interpretů. Jistý prostor je pak pochopitelně dán i beatboxu.

Listopadový koncert ve zlínském Kongresovém centru nabídne nejen známé hity populární hudby v podání a capella, ale také nestárnoucí melodie v zajímavém spojení skupiny Fragile s Filharmonií Bohuslava Martinů. Pořad bude řídit Braňo Kostka, který se představí nejen v pozici dirigenta zlínských filharmoniků, ale taktéž jako režisér, aranžér a dramaturg celého pořadu. Kromě skvělé hudby se mohou návštěvníci těšit i na salvy bezprostředního humoru, díky čemuž zažijí neopakovatelný večer plný jedinečné zábavy.

Kongresové centrum Zlín

  • Ulice: nám. T.G. Masaryka 5556
  • Město: Zlín
  • PSČ: 760 01
  • Stát: Česká republika

Filharmonie Bohuslava Martinů, o.p.s.

  • Ulice: nám. T.G. Masaryka 5556
  • Město: Zlín
  • PSČ: 760 01
  • Stát: Česká republika