Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

B

St, 30. 11. 2022, 19:00 hod.

FRAGILE / ADVENTNÍ KONCERT

Místo konání: Kongresové centrum Zlín  |  Pořadatel: Filharmonie Bohuslava Martinů, o.p.s.  |  Vstupné: 540 / 460 / 390

Soňa NORISOVÁ soprán Jana GOLIS soprán
Lina MAYER soprán Svetlana RYMARENKO alt
Anabela MOLLOVÁ alt Slavo KOŠECKÝ tenor
Peter LACHO tenor Martin MADEJ tenor
Martin KLEMPÁR tenor Jozef HEČKO bas
Braňo KOSTKA umělecký vedoucí, producent a moderátor

Bohemian Rhapsody / Ave Maria / Oh, Happy Day / Air
Tichá noc / Winna Mon / Poďme bratia do betléma
Over the Rainbow / Shape of You / Lady karneval

Na tento koncert jsou stále k zakoupení přístavky v pokladně FBM, nelze zakoupit on-line.  

 


Po nebývalém ohlasu, který v dubnu roku 2019 doprovázel koncert y skupiny Fragile v Kongresovém centru, se nyní všem příznivcům tohoto vokálního uskupení konečně opět naskýtá unikátní příležitost, která odhalí, co vše lze vyloudit pouze pomocí lidského hlasu.

Vokální skupina Fragile sestává z populárních osobností známých z různých televizních seriálů, divadelních, muzikálových produkcí či TV show. V České republice účinkovala například v pořadech Show Jana Krause, Snídaně s Novou, Sama doma, Dobré ráno a mnoha dalších. Soubor je trojnásobným držitelem slovenského ocenění Hudební skupina roku 2013, 2014 a 2015 v diváckém hlasování ankety OTO a nositelem Křišťálového křídla za Album roku 2013 od slovenského Svazu autorů a interpretů. Pravidelně vystupuje nejen na Slovensku a v České republice, ale také v mnoha dalších evropských zemích. Fragile patří k naprosté špičce žánru a cappella. Věnuje se interpretaci známých světových rock-pop hitů v působivých a neotřelých a cappella aranžích. Veškerá hudba v jejich podání je tak tvořena výhradně hlasem a ústy interpretů. Nemalý prostor je pak pochopitelně dán i beatboxu.

Adventní koncert ve zlínském Kongresovém centru nabídne pestrý průřez od hudby barokní a klasicistní, přes koledy a spirituály až po známé a osvědčené hit y moderní populární hudby. Zazní například Air, Ave Maria, Ride the Chariot, Amazing Gra ce, Mary ´s Boy Child, Poďme bratia do Betléma, Jingle Bells, Tichá noc, Over the Rainbow, Bohemian Rhapsody, Shape of You a mnoho dalších. To vše ve stylu a cappella. Pořad bude řídit Braňo Kostka, který se představí nejen jako režisér a dramaturg celého pořadu, ale také jako moderátor. Kromě skvělé hudby se tak mohou návštěvníci těšit i na salvy bezprostředního humoru, díky čemuž zažijí neopakovatelný večer plný jedinečné zábavy.

Kongresové centrum Zlín

  • Ulice: nám. T.G. Masaryka 5556
  • Město: Zlín
  • PSČ: 760 01
  • Stát: Česká republika

Filharmonie Bohuslava Martinů, o.p.s.

  • Ulice: nám. T.G. Masaryka 5556
  • Město: Zlín
  • PSČ: 760 01
  • Stát: Česká republika