Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

B

St, 8. 2. 2023, 19:00 hod.

KLUS / FBM

Místo konání: Kongresové centrum Zlín  |  Pořadatel: Filharmonie Bohuslava Martinů, o.p.s.  |  Vstupné: 540 / 460 / 390

Tomáš KLUS zpěv
CÍLOVÁ SKUPINA
Joel HÁNA dirigent
Filharmonie Bohuslava Martinů

Tomáš KLUS / Jan LSTIBŮREK
Vločka / Trigorin / Tichá voda / Noe
Poprvé / Navěky / Podivín

Na tento koncert jsou stále k zakoupení přístavky v pokladně FBM, nelze zakoupit on-line.  


V únoru přivítá Kongresové centrum Zlín jednu z nejvýraznějších tváří současné české hudební scény Tomáše Kluse. Hudební tvorbu tohoto oblíbeného českého písničkáře, textaře, skladatele a herce, jehož mnozí označují za novodobého Karla Kryla a přímého pokračovatele české písničkářské tradice, lze jen stěží zařadit do přesné žánrové kategorie. Avšak díky duchovní a inspirativní síle, která vyvěrá z jeho melodií i textů, stejně jako neskrývané upřímnosti a autenticitě patří tento třinecký rodák k nejoblíbenějším umělcům české hudební scény, a to napříč generacemi.

Někdejší vítěz zlínské pěvecké soutěže CzechTalent a několikanásobný držitel Ceny Anděl a Českého slavíka je komplexním umělcem, který dokáže nejen zkomponovat přitažlivé melodie a opatřit je hlubokým a poutavým textem, ale též je osobitým způsobem interpretovat. Pověstná je ostatně i jeho neskutečná koncertní energie, která z něj při vystoupeních sálá.

Tomáš Klus od mládí prokazoval rovněž sportovní talent, o čemž krom jiného svědčí zisk zlaté medaile na dorosteneckém mistrovství Evropy družstev v disciplíně moderní pětiboj v roce 2002, i nadání pro herecké umění. Jakožto absolvent Divadelní fakulty pražské Akademie múzických umění se objevil v několika filmových a seriálových snímcích, z nichž vynikají zejména oblíbené pohádky Tajemství staré bambitky nebo Tři bratři. Nelze pak opomenout ani jeho angažovanost v celé řadě charitativních projektů.

Koncert Tomáše Kluse s kapelou Cílová skupina a Filharmonií Bohuslava Martinů, který nabídne největší hity tohoto populárního zpěváka, slibuje intenzivní hudební zážitek s neopakovatelnou atmosférou.

Kongresové centrum Zlín

  • Ulice: nám. T.G. Masaryka 5556
  • Město: Zlín
  • PSČ: 760 01
  • Stát: Česká republika

Filharmonie Bohuslava Martinů, o.p.s.

  • Ulice: nám. T.G. Masaryka 5556
  • Město: Zlín
  • PSČ: 760 01
  • Stát: Česká republika