11. 9. 2015

„LA GRANDE MUSICA DEL CINEMA ITALIANO“

Filharmonie Bohuslava Martinů již za necelých 14 dnů odcestuje na koncertní turné do středu Itálie s filmovým programem těch nejvýraznějších italských filmových skladatelů jako jsou bezesporu Ennio Morricone, Nino Rota nebo Piero Piccioni. Koncerty s evokujícím nadpisem „LA GRANDE MUSICA DEL CINEMA ITALIANO“ uvedou v divadle Teatro Morlacchi v Perugii a v Teatro degli illuminati v malebném městečku Città di Castello. Koncerty se uskuteční 24. a 25. září vždy od 21:00 a ti z vás, kteří trávíte dovolenou ještě v Itálii, jste srdečně zváni na tento filmový zážitek v podání vaší filharmonie.