Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

B

9. 1. 2024

4 TENOŘI SPOLU S FBM

4 TENOŘI SPOLU S FBM

Marian Vojtko, Pavel Vítek, Jan Kříž, Michal Bragagnolo. Dva držitelé Ceny Thálie, pop-muzikálová legenda a sólista pražského Národního divadla. To je vokální formace 4 Tenoři, která v současnosti patří k velkým fenoménům české crossoverové hudby a která vyprodala již desítky sálů nejen v Česku, ale i na Slovensku.

Ve středu 10. a ve čtvrtek 11. ledna společně s orchestrem Filharmonie Bohuslava Martinů pod vedením dirigenta Jiřího Štrunce uvedou pestrý výběr ze slavných filmových i muzikálových písní (West Side Story, Jekyll a Hyde, Bídníci, Starci na chmelu), nezapomenutelných hitů Karla Svobody (Cirkus Humberto, Noc na Karlštejně, Dracula) i světových evergreenů. Jednotlivé skladby zpívají zpěváci sólově, v duetech nebo i všichni společně, a to ve speciálním programu, v němž v symfonických úpravách zazní také písně z alb 4 Tenorů oceněných Zlatou a Platinovou deskou.