Čt, 2. 9. 2021, 20.00

FILHARMONIE POD ŠIRÝM NEBEM

Místo konání: Kongresové centrum Zlín  |  Vstupné: 200,-

KONCERT SE KONÁ VE 20.00 HODIN V KONGRESOVÉM CENTRU ZLÍN.

MARCO ČAŇO A COVER PARADISE

Chuhei Iwasaki, dirigent

P. I. Čajkovskij: Polonéza z opery Evžen Oněgin

P. I. Čajkovskij: Labutí jezero, výběr

P. I. Čajkovskij: Italské capriccio

A. Borodin: Polovecké tance z opery Kníže Igor

Filharmonie Bohuslava Martinů zahraje pod vedením dirigenta Chuheie Iwasakiho skladby P. I. Čajkovského (polonéza z opery Evžen Oněgin, část suity z Labutího jezera, Italské capriccio) a Polovecké tance A. Borodina.

Jako předskokan vystoupí Marco Čaňo and Cover Paradise.

Charitativní koncert na podporu Střediska rané péče EDUCO Zlín a organizace Auxilium o. p. s. se koná pod záštitou radní pro oblast kultury a školství Zuzany Fišerové a statutární náměstkyně hejtmana zlínského kraje Hany Ančincové.

Předprodej vstupenek na recepcích 14|15 BAŤOVA INSTITUTU a v pokladně Filharmonie Bohuslava Martinů v Kongresovém centru Zlín.

Vstupné 200 Kč, děti do 6 let zdarma.

2. září 2021 od 19.00 hodin bude možné se nechat otestovat přímo v místě konání akce, kde budou mít stánek Vaše laboratoře. Zájemce musí mít u sebe kartičku zdravotní pojišťovny. Prováděny budou pouze testy hrazené z veřejného zdravotního pojištění.

OPATŘENÍ V RÁMCI POŘÁDÁNÍ KULTURNÍCH AKCÍ:

Návštěvníci musí písemným potvrzením, které předloží u vstupu spolu se vstupenkou, splnit jednu z následujících podmínek:
- 14 dní po 2. dávce očkování
- Po prodělání nemoci COVID-19 platí imunita 180 dní
- Negativní POC antigenní test ne starší 72 hod nebo negativní PCR test ne starší 7 dní, u dětí do 6 let není testování požadováno

Při účasti na koncertě je návštěvník povinen zajistit ochranu dýchacích cest respirátorem.

Podmínky pořádání koncertu jsou řešeny v souladu s aktuálními nařízeními Vlády ČR.

Kongresové centrum Zlín