Kalendář

<  Duben 2019  >
1. Pondělí 2. Úterý 3. Středa 4. Čtvrtek 5. Pátek 6. Sobota 7. Neděle
  

FRAGILE

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

FRAGILE

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

Pharrell Williams, Jason Mraz, Freddie Mercury, Leonard Cohen, Sting, Ed Sheeran, Camila Cabello

Soňa Norisová, soprán
Jana Golis, soprán
Kamila Apetauer soprán
Helena Krajčiová, alt
Svetlana Rymarenko, alt
Slavo Košecký, tenor
Peter Lacho, tenor
Martin Madej, tenor
Jozef Hečko, bas
Braňo Kostka, dirigent a producent

C7 FRAGILE

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

C7 FRAGILE

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

Pharrell Williams, Jason Mraz, Freddie Mercury, Leonard Cohen, Sting, Ed Sheeran, Camila Cabello

Soňa Norisová, soprán
Jana Golis, soprán
Kamila Apetauer soprán
Helena Krajčiová, alt
Svetlana Rymarenko, alt
Slavo Košecký, tenor
Peter Lacho, tenor
Martin Madej, tenor
Jozef Hečko, bas
Braňo Kostka, dirigent a producent

  

D2 OSTROV SNŮ

Kongresové centrum Zlín

15:00 hod.

D2 OSTROV SNŮ

Kongresové centrum Zlín

15:00 hod.

Wolfganf Amadeus Mozart, Petr Iljič Čajkovskij, Edvard Grieg, Nikolaj Rimskij-Korsakov, Georges Bizet, Bedřich Smetana, Hector Berlioz, Sergej Prokofjev, Gianni Ferrio, Ronald Binge

Zuzana Jeřábková, soprán
Martin Šujan, bas
Jana Holásková, flétna
Martin Foretník, projekce
FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ
Miloš Machek, dirigent a moderátor

8. Pondělí 9. Úterý10. Středa11. Čtvrtek12. Pátek13. Sobota14. Neděle
   

B5 FOLKLÓRNÍ INSPIRACE

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

B5 FOLKLÓRNÍ INSPIRACE

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

Koncert se z původně plánovaného 21.3.2019 z technických důvodů přesouvá na 11.4.2019.

Vstupenky zakoupené na původně plánovaný termín 21.3.2019 zůstavají v platnosti i na aktuální koncert dne 11.4.2019.

 

Leoš Janáček: Šumařovo dítě, balada pro orchestr
Aram Chačaturjan: Koncert pro violoncello a orchestr e moll
Gheorghe Enescu: Rumunská rapsodie č. 1 A dur, op. 11
Zoltán Kodály: Tance z Galanty

Sólista: Eduard Šístek, violoncello
FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ
Dirigent: Chuhei Iwasaki

   
15. Pondělí16. Úterý17. Středa18. Čtvrtek19. Pátek20. Sobota21. Neděle
   

A6 JAKUB HRŮŠA

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

A6 JAKUB HRŮŠA

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

Povídání o hudbě 18. 15 – Malý sál

Leoš Janáček: Příhody lišky Bystroušky, velká suita a dva operní výstupy (úprava Jakub Hrůša)
Robert Schumann: Symfonie č. 2 C dur, op. 61

Sólisté:
Liška: Kateřina Kněžíková, soprán
Lišák: Alžběta Poláčková, soprán
Revírník: Svatopluk Sem, baryton
Skokánek: Petr Hrůša


FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ
Dirigent: Jakub Hrůša

   
22. Pondělí23. Úterý24. Středa25. Čtvrtek26. Pátek27. Sobota28. Neděle
   

B6 IGOR ARDAŠEV

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

B6 IGOR ARDAŠEV

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

Wojciech Kilar: Krzesany
Wolfgang Amadeus Mozart: Koncert pro klavír a orchestr č. 14 Es dur, KV 449
Sergej Rachmaninov: Symfonické tance, op. 45

Sólista: Igor Ardašev, klavír
FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ
Dirigent: Jakub Klecker

ROCKSYMPHONY 2

Sportovní hala Euronics Zlín

18 hod.

ROCKSYMPHONY 2

Sportovní hala Euronics Zlín

18 hod.

Vstupenky lze zakoupit také na pokladně Filharmonie Bohuslava Martinů v Kongresovém centru Zlín.

  
29. Pondělí30. Úterý 1. Středa 2. Čtvrtek 3. Pátek 4. Sobota 5. Neděle
      

MALÍ VELCÍ FILHARMONICI

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

MALÍ VELCÍ FILHARMONICI

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

P. J. Vejvanovský: Sonata à 4 g moll
Matyáš Ondrůšek, trubka (ZUŠ Uherské Hradiště)

 A. Vivaldi: Koncert pro violoncello a moll (III. věta)
Klára Janíčková, violoncello (ZUŠ Zlín)

J. Haydn: Koncert pro klavír D dur (I. věta)
Jan Schulmeister, klavír (ZUŠ Kroměříž)

V. Novák: Slovácká suita (III. Zamilovaní, IV. U muziky)

C. Orff: Carmina Burana

Pěvecký sbor žáků ZUŠ a Konzervatoře P. J. Vejvanovského Kroměříž
Lenka Polášková, sbormistryně

 FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ
Tomáš Netopil, dirigent