Út, 18. 6. 2024, 20.00

MOVIE NIGHT - FILHARMONIE POD ŠIRÝM NEBEM

Místo konání: 14/15 BAŤŮV INSTITUT, platforma  |  Pořadatel: Filharmonie Bohuslava Martinů, o.p.s.  |  Vstupné: 300,-

SUPERMAN   JURSKÝ PARK   E.T. MIMOZEMŠŤAN   HARRY POTTER   FOREST GUMP   TITANIC   LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ   ALADIN  ad.

JAKUB KLECKER dirigent

Pořad nazvaný Movie Night uvede nejznámější hity světové filmové hudby v nádherném aranžmá a v atraktivním živém provedení pod širým nebem v podání velkého symfonického orchestru. Zazní oblíbené melodie a písně z populárních snímků jako např. Superman, Jurský park, Forrest Gump, Harry Potter, Ledové království, Titanic, Návrat do budoucnosti a mnoha dalších. Zažijte filmovou hudbu jako nikdy předtím!

Charitativní koncert na podporu organizací Charita Valašské Klobouky a Podané ruce – osobní asistence, pobočka Zlín se koná pod záštitou statutární náměstkyně hejtmana Zlínského kraje Hany Ančincové a radní pro oblast kultury a školství Zuzany Fišerové.

Akce je realizována s finanční podporou Statutárního města Zlína.

V případě nepřízně počasí bude akce přesunuta do Kongresového centra Zlín.

Předprodej vstupenek od 11. 3. 2024 na recepcích 14|15 BAŤOVA INSTITUTU a v pokladně Filharmonie Bohuslava Martinů v Kongresovém centru Zlín.

Vstupné 300,- Kč, děti do 6 let zdarma.

14/15 BAŤŮV INSTITUT, platforma