Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

B

3. 2. 2013

Tarja Turunen & Mike Terrana jsou "Beauty and the Beat"!

4. 4. 2013 20:00 ZLÍN, Kongresové Centrum - VYPRODÁNO!
5. 4. 2013 20:00 ZLÍN, Kongresové Centrum - NOVĚ PŘIDANÝ TERMÍN!
6. 4. 2013 20:00 ZLÍN, Kongresové Centrum - VYPRODÁNO!
7. 4. 2013 20:00 PRAHA, Kongresové Centrum


Na jaro 2013 se pro vás chystá zcela unikátní hudební show! Krásný hlas půvabné metalové královny TARJI TURUNEN se smísí s dravým uměním nezkrotného amerického bubeníka, zapsaného v Guinessově knize rekordů, MIKEA TERRANY a s dokonalou harmonií zlínské filharmonie Bohuslava Martinů, který bude dirigovat jeden z nejzajímavějších a nejvšestrannějších dirigentů své generace, hostující dirigent zlínské Filharmonie, pan Walter Attanasi a Pěveckého sboru Masarykovy university Brno pod vedením sbormistra MgA. Michala Vajdy, vznikl zcela unikátní projekt nazvaný příznačně BEAUTY AND THE BEAT!

Toto jedinečné spojení metalových ikon se symfonickým orchestrem funguje a tato zbrusu nová show Tarji a Mikea bude u nás k vidění na jaře 2013 hned 4x!

Ano a neuvěřitelné se stalo skutkem! Fenomenální metalové duo TARJA TURUNEN a MIKE TERRANA ve své hudební show "Beauty and The Beat", podtrženou dokonalou harmonií zlínské Filharmonie Bohuslava Martinů 2x zcela vyprodalo sál zlínského Kongresového Centra! Původní termín koncertu 6. 4. 2013 byl velmi brzy zcela vyprodán a pořádající agentura Pragokoncert vyjednala druhý, přidaný termín pro ZLÍN - 4. 4. 2013! Umění těchto světových metalových ikon za doprovodu Filharmonie je zkrátka natolik prestižní záležitostí, že i druhý, přidaný termín 4. 4. 2013 je již nyní, necelé 3 měsíce před akcí, rovněž zcela VYPRODÁN! Zájem o toto představení však neustává, a tak se agentura Pragokoncert a management Tarji Turunen, Mikea Terrany a Filharmonie Bohuslava Martinů dohodli na přidání dalšího, již posledního termínu této show pro ZLÍN! Nově přidané představení se uskuteční 5. 4. 2013 od 20 hodin v Kongresovém Centru ve Zlíně, 7. 4. 2013 pak Tarja a Mike vystoupí v Kongresovém Centru v PRAZE!

Tarja a Mike představí spolu s Filharmonií Bohuslava Martinů a pěveckým sborem to nejlepší z klasické hudby, muzikálů, rockových hitů světových kapel (např. Queen, Led Zeppelin) a Tarjiny sólo tvorby. Chybět nebudou ani písničky od NIGHTWISH, první velké Tarjiny kapely, se kterou byla Tarja po mnoho let spjata jako její zpěvačka a hlavní tvář.

Vstupenky na oba koncerty jsou v prodeji v předprodejních sítích Ticketportal, Ticketpro a Ticket-Art, objednávat můžete také na webu www.mastersofrock.cz v sekci "Vstupenky".