B

Čt, 3. 10. 2019, 19:00 hod.

C1 RECITÁL LUCIE BÍLÉ

Místo konání: Kongresové centrum Zlín  Pořadatel: Filharmonie Bohuslava Martinů, o.p.s.  Vstupné: 490,- 420,- 360,-

S KLAVÍRNÍM DOPROVODEM PETRA MALÁSKA

Láska hory přenáší, Most přes minulost, Jsi můj pán,
Hvězdy jako hvězdy, Summertime, Desatero, Vyznanie ad.

LUCIE BÍLÁ, zpěv
PETR MALÁSEK, klavír

 


Protagonistku tohoto koncertu, Lucii Bílou, není třeba sáhodlouze představovat. Je mnohonásobnou držitelkou televizních Cen Týtý, „rekordmankou“ co do počtu Českých slavíků, vítězkou řady Cen akademie populární hudby či laureátkou Ceny Thálie v oboru „Opereta, muzikál“. Zkrátka ženou, jež dlouhodobě kraluje české popmusic, a osobou, která za svou neuvěřitelnou kariéru dosáhla snad všeho, čeho dosáhnout lze. Lucie Bílá je nejen obrovskou celebritou, ale zejména význačnou umělkyní, jejíž široký stylově–žánrový rozptyl v kombinaci s její nebývalou schopností interpretovat skladby velmi sugestivním způsobem nemá v rámci české populární hudby obdoby. O nesporných kvalitách „první dámy české popmusic“ výmluvně vypovídá především neutuchající zájem statisíců nadšených příznivců, kteří na jejích koncertech pravidelně zaplňují koncertní sály i velké sportovní haly.

Za svou kariéru vydala Lucie Bílá na dvacet sólových alb a její hity, jako Ave Maria, Láska je láska či Jsi můj pán, atakovaly horní příčky hitparád. Za osudové lze bez nadsázky označit setkání a dlouholetou spolupráci této pěvkyně s autorskou dvojící Ondřej Soukup a Gábina Osvaldová či s klavíristou Petrem Maláskem. Za doprovodu jeho kapely se Lucie Bílá začátkem října představí ve zlínském Kongresovém centru, kde uvede pestrý výběr ze svého bohatého repertoáru. V jejím podání zazní kupříkladu hity Desatero, Miluji tě, Modi, Most přes minulost, Pouta, Světlo zas uvidíš a celá řada dalších.

 

 

Abonentní cyklus C je vyprodán stávajícími předplatiteli.

O zážitek z těchto koncertů však nemusíte přijít. Každý koncert cyklu je reprízován a již nyní si můžete zakoupit vstupenky na tyto mimořádné koncerty.

Od 1.8.2019 se budou na pokladně FBM prodávat přístavky ke koncertům cyklu C.

Kongresové centrum Zlín

  • Ulice: nám. T.G. Masaryka 5556
  • Město: Zlín
  • PSČ: 760 01
  • Stát: Česká republika

Filharmonie Bohuslava Martinů, o.p.s.

  • Ulice: nám. T.G. Masaryka 5556
  • Město: Zlín
  • PSČ: 760 01
  • Stát: Česká republika