Kalendář

<  Prosinec 2019  >
25. Pondělí26. Úterý27. Středa28. Čtvrtek29. Pátek30. Sobota 1. Neděle
  

FLAMENCO SYMPHONY

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

FLAMENCO SYMPHONY

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

Seguiriya, Farruca, Guajira, Preludio–Rumba, Preludio–Alegrías, Balada, Alegrías de Cádiz, Jaleos

CARLOS PIÑANA, kytara
CELIA ROMERO, zpěv
MAISE MARQUEZ, tanec
MIGUEL ÁNGEL ORENGO, bicí
FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ
MARIO KOŠIK, dirigent

C2 FLAMENCO SYMPHONY

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

C2 FLAMENCO SYMPHONY

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

Seguiriya, Farruca, Guajira, Preludio–Rumba, Preludio–Alegrías, Balada, Alegrías de Cádiz, Jaleos

CARLOS PIÑANA, kytara
CELIA ROMERO, zpěv
MAISE MARQUEZ, tanec
MIGUEL ÁNGEL ORENGO, bicí
FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ
MARIO KOŠIK, dirigent

  

D1 NEDOČKAVÝ MIKULÁŠ

Kongresové centrum Zlín

15:30 hod.

D1 NEDOČKAVÝ MIKULÁŠ

Kongresové centrum Zlín

15:30 hod.

L. Anderson, J. S. Bach, I. Berlin, G. Bizet, P. I. Čajkovskij, J. Rutter, A. Vivaldi ad.

ROSTISLAV MAREK, Mikuláš
JAKUB KOLLER, chlapec
MORAVSKÉ DĚTI – HOLEŠOVSKÝ DĚTSKÝ SBOR
LENKA POLÁŠKOVÁ, sbormistryně
Výtvarně navrhla a zpracovala: EVA MARKOVÁ
Scénář: JANA KAFKOVÁ
FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ
JIŘÍ HABART, dirigent

2. Pondělí 3. Úterý 4. Středa 5. Čtvrtek 6. Pátek 7. Sobota 8. Neděle
   

A3 FRANCOUZSKÉ IMPRESE

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

A3 FRANCOUZSKÉ IMPRESE

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

POVÍDÁNÍ O HUDBĚ
18.15 hodin Malý sál

 

SVĚTOVÁ PREMIÉRA
J. KUČERA O mnohosti světů obydlených, symfonický obraz
M. RAVEL Klavírní koncert pro levou ruku a orchestr D dur
A. HONEGGER Pacific 231, H.53
C. DEBUSSY Moře, L.109

IVO KAHÁNEK, klavír
FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ
TOMÁŠ BRAUNER, dirigent

   
9. Pondělí10. Úterý11. Středa12. Čtvrtek13. Pátek14. Sobota15. Neděle
  

VÁNOCE MARTINA CHODÚRA

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

VÁNOCE MARTINA CHODÚRA

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

Hallelujah - Jdou zástupy věrných (Adeste fideles pastores) - Vánoční čas (Deck the Halls) - Nesem vám noviny - Syn Boží se stal člověkem (Mary´s Boy Child) - Koleda z Coventry (Coventry Carol) - Strážní andělé (Guardian Angels), Prozradil Ti Bůh? (Mary, Did You Know?) - Síla mít rád

MARTIN CHODÚR, zpěv
PATRICIA JANEČKOVÁ, soprán
FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ
MAREK PRÁŠIL, dirigent

C3 VÁNOCE MARTINA CHODÚRA

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

C3 VÁNOCE MARTINA CHODÚRA

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

Hallelujah - Jdou zástupy věrných (Adeste fideles pastores) - Vánoční čas (Deck the Halls) - Nesem vám noviny - Syn Boží se stal člověkem (Mary´s Boy Child) - Koleda z Coventry (Coventry Carol) - Strážní andělé (Guardian Angels), Prozradil Ti Bůh? (Mary, Did You Know?) - Síla mít rád

MARTIN CHODÚR, zpěv
PATRICIA JANEČKOVÁ, soprán
FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ
MAREK PRÁŠIL, dirigent

   
16. Pondělí17. Úterý18. Středa19. Čtvrtek20. Pátek21. Sobota22. Neděle

Charitativní koncert

kostel Panny Marie Pomocnice křesťanů, Zlín - Jižní Svahy

18 hod.

Charitativní koncert

kostel Panny Marie Pomocnice křesťanů, Zlín - Jižní Svahy

18 hod.

A. CORELLI Concerto grosso č. 8 g moll, op. 6 „Vánoční“
J. S. BACH Jauchzet Gott in allen Landen, BWV 51
J. HAYDN Symfonie č. 45 fis moll „Na odchodnou“

 

Lucie Kaňková, soprán

Filharmonie Bohuslava Martinů
Filip Urban, dirigent

  

VÁNOČNÍ KONCERT

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

VÁNOČNÍ KONCERT

Kongresové centrum Zlín

19:00 hod.

J. J. RYBA Česká mše vánoční

MICHAELA ŠRŮMOVÁ, soprán
SYLVA ČMUGROVÁ, alt
ZDENĚK PLECH, bas
VLADIMÍR DOLEŽAL, tenor
SMÍŠENÝ PĚVECKÝ SBOR ARS BRUNENSIS
DAN KALOUSEK, sbormistr
FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ
FRANTIŠEK MACEK, dirigent

   
23. Pondělí24. Úterý25. Středa26. Čtvrtek27. Pátek28. Sobota29. Neděle
       
30. Pondělí31. Úterý 1. Středa 2. Čtvrtek 3. Pátek 4. Sobota 5. Neděle